مجموعه کتاب‌های شعر غزه در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌شود

هم‌زمان با هفتمین روز از برگزاری سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مجموعه کتاب‌های شعر غزه در غرفه کانون پرورش فکری رونمایی می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این برنامه بعداز ظهر روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت ۱۴:۳۰ در غرفه کانون پرورش فکری برگزار خواهد شد.

مجموعه کتاب‌های شعر غزه شامل «موشک کاغذی» سروده زهرا عراقی با تصویرگری بهاره خدامی، «تو باز می‌خندی» سروده طیبه شامانی با تصویرگری ندا عسگری، «خانه ایستاده است» سروده منیره هاشمی با تصویرگری بهاره خدامی و «بمب بادبادک نیست» کاری از انتشارات کانون است.

شاپور حاتمی مدیر هنری این مجموعه است و در این کتاب‌ها شاعران به مظلومیت کودکان فلسطینی و اتفاقات تلخ غزه با زبانی شاعرانه پرداختند.

علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه می‌توانند به غرفه کانون پرورش فکری واقع در سالن جنوبی ناشران کودک و نوجوان مراجعه کنند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سالن‌های ناشران کودک و نوجوان، ناشران عمومی، ناشران آموزشی (ویژه کانون زبان) و بخش مجازی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نشانی https://book.icfi.ir/ حضور دارد.

سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

مجموعه کتاب‌های شعر غزه در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌شود

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =