مصاحبه‌ی مدیرکل کانون کرمانشاه با خبرگزاری فارس

مصاحبه‌ی مدیرکل کانون کرمانشاه با خبرگزاری فارس، در راستای معرفی غرفه‌ی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب صورت پذیرفت.

محمد خیاط‌زنجانی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: نمایشگاه کتاب کودکان و نوجوانان از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه در مصلای امام خمینی(ره) تهران دایر است.
وی با اشاره به بیش از عرضه یک‌هزار عنوان کتاب با قالب کودکان، نوجوانان، والدین و مربیان در این نمایشگاه، تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های نمایشگاه امسال توجه به مقوله مسئله‌محوری و مسائل حوزه کودک و نوجوان است.
مدیرکل کانون و پرورش فکری استان کرمانشاه تصریح کرد: در حاشیه این نمایشگاه نشست‌هایی با شخصیت‌های هنرمند، اندیشمندان و نویسندگان در قالب غرفه کانون و پرورشی در حال برگزاری است.
وی خاطرنشان کرد: برنامه «قفسه» با حضور شخصیت‌های به‌نام فعال کودکان و نوجوانان در فضای مجازی هر روز در ساعت ۱۶ از شبکه شاد و روبیکا منتشر می‌شود.
خیاط‌زنجانی با اشاره به با فعالیت مربیان کانون پرورش فکری هشت استان در غرفه‌های این نمایشگاه، خاطرنشان کرد: سه نفر از مربیان کرمانشاه با لباس‌های محلی مبتنی بر فرهنگ استان در نمایشگاه حضور دارند.
وی ادامه داد: ۴ اثر از آثار مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه به نمایشگاه کتاب امسال عرضه شده است.
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =