درخشش عضو مرکز گلپایگان در مسابقه‌ی ملی نقاشی «خانواده‌ی من»

پریسا بخشایش عضو مرکز گلپایگان جز ده برگزیده ی مسابقه ملی نقاشی «خانواده‌ی من» شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان اصفهان ،همزمان با هفته جمعیت و با برگزاری آیین اختتامیه‌ی مسابقه نقاشی «خاواده‌ی من» ده نفر از برگزیدگان این مسابقه در کرج معرفی و تجلیل شدند.

بر اساس این خبرپریسا بخشایش عضو مرکز گلپایگان جز ده برگزیده ی مسابقه ملی نقاشی «خانواده‌ی من»  شد .

 دومین دوره‌ی این مسابقه  با هدف توجه بیشتر کودکان  و نوجوانان به خانه و خانواده، روز دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ همزمان با سومین روز هفته‌ی ملی کودک و پس از  برگزاری کارگاه نقاشی «کودکی بهتر، زندگی بهتر» رونمایی شده بود و  ۲۱۶ اثر به صورت فیزیکی و مجازی به دبیرخانه‌ی این جشنواره ارسال شده و در نهایت  ۳۶ اثربه نمایشگاه راه یافتند که تعداد۱۰نفر برگزیده و بقیه شایسته تقدیرشدند.

آروشا رضایی، هلیا عبدالهی، لنااثنی عشری،روشنازمردی عزت،نیلیا سادات میر رضایی,پریسابخشایش، ساریناحمیداوی، رونیاخلج خمسه فرد، ساریناسادات حسینی بای  و الینا نخبه زارع ده نفر برگزیدگان این مسابقه بودند که با دریافت لوح و هدیه تجلیل شدند.

 آیین اختتامیه‌ی مسابقه‌ی نقاشی خانواده‌ی من همزمان با هفته ملی جمعیت، عصر روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ از ساعت ۱۶ با حضور زینب عاشری، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، محمد مهرابی، رییس حوزه‌ی هنری استان و جمعی از کارشناسان، مسوولان و مربیان کانون و خانواده‌ها و اعضای علاقه مند برگزار شد.

برگزیدگان مسابقه‌ی نقاشی «خانواده‌ی من» در کرج معرفی شدند

همچنین نمایشگاهی از آثار برگزیده و آثار راه یافته به نمایشگاه،  نیز در سالن مرکز شماره ۳ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز واقع در گلشهرویلا، بلوار مصطفی خمینی، جنب بوستان پدر، دایر شده و علاقه‌مندان می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

برگزیدگان مسابقه‌ی نقاشی «خانواده‌ی من» در کرج معرفی شدند

در کنار برگزاری این آیین، ویژه برنامه‌های دیگری مانند سرود و  بازی‌های گروهی نیز برای شرکت کنندگان در این همایش، اجرا شد.

برگزیدگان مسابقه‌ی نقاشی «خانواده‌ی من» در کرج معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه‌ی نقاشی «خانواده‌ی من» در کرج معرفی شدند


 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =