دیدار با خانواده شهدا موجب قوت قلب و مایه افتخار است

مهدی آقایاری مدیر کل کانون پرورش فکری استان : نفش کشیدن در فضایی که عطر شهید پیچده است روح جلا پیدا می کند و عشق معنی می یابد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان اصفهان ، مهدی آقایاری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در راستای تجلیل و تکریم خانواده معظم شهدا ، امروز مهمان خانواده های شهدای بزرگوار سردار شهید حسین ابوالحسنی و شهید اسدالله مرادی زاده در زرین شهر بود .

دیدار با خانواده شهدا موجب قوت قلب و مایه افتخار است

در این دیدار که آقایان هاشم زاده و بابایی، رییس و معاون بنیاد شهید شهرستان لنجان، آقای جمالی از معتمدین بنیاد شهید منطقه ، خانم افشار زاده کارشناس مسوول فرهنگی کانون استان و خانم امینی مسوول کانون پرورش فکری زرین شهر حضور داشتند ، آقایاری مدیر کل کانون استان اصفهان ضمن برشمردن اهمیت تجلیل و تکریم خانواده معظم شهدا اظهار داشت : ایثارگری جوانان برومند سبب پیروزی و سربلندی کشورعزیزمان در هشت سال دفاع مقدس و حفظ و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است ، پس دیدار با خانواده شهدا برای ما مسئولین بعنوان خادمین مردم ، موجب قوت قلب است و عیادت خانواده و بخصوص والدین شهدا و تکریم آنان وظیفه‌ای دینی برای ما است تا از دعای خیر همین عزیزان بتوانیم در راه خدمت رسانی به مردم و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا موفق و سربلند باشیم .

آقایاری در بخش دیگری از سخنان خود عنوان نمود : 

خانواده شهید بودن یعنی انسان های بزرگ، بلند مرتبه و والا مقام،کسانی که از بزرگترین دارایی شان، از بزرگترین ثروتشان و از بهترین چیزی که در زندگی آن را داشتند یعنی عزیزشان گذشتند تا راه خدا، رسم خدا، ارزش و آرمان های خداگونه حفظ گردد و دشمن آنها را زیر سوال نبرد.

خانواده شهدا دِینی بزرگ بر تمام مردم دارند. آنها عزیزترین و گرانقدر ترین فرزندشان را در راه خدا داده اند و این کار بزرگی است که از هر کسی بر نمی آید. وجود خانواده های معظم شهدا به ویژه پدران و مادران ، فرزندان ، همسران و برادران و خواهران گرانقدر آنها ،منابع عظیم برکت برای میهن اسلامی ما می باشد. وإنشاءالله به برکت دعای خیر همین عزیزان همه ی ما ادامه دهنده ی راه شهیدان باشیم .

  مدیر کل کانون پرورش فکری  کودکان ونوجوانان استان اصفهان در پایان این دیدارها که هرکدام به صورت جداگانه انجام گرفت بیان کرد : این جانب به رسم قدردانی از صبر و مقاومت و همت وصف ناپذیر شما و پاسداری ازولایت و انقلاب اسلامی و ارزشهای دفاع مقدس ، مراتب سپاس و تشکر خود را اعلام می نمایم و امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) موفق و موید باشید . 

گفتنی است در دیدار با خانواده شهید بزرگوار سردارحسین ابوالحسنی ، همسر و فرزند این شهید عزیز هرکدام به بیان خاطراتی از شهید پرداختند که حال و هوایی معنوی بر فضای دیدار حکم فرماشد و مدیر کل کانون هم در این فضای زیبا گفت : نفش کشیدن در فضایی که عطر شهید پیچده است روح جلا پیدا می کند و عشق معنی می یابد .

دیدار با خانواده شهدا موجب قوت قلب و مایه افتخار است

دیدار با خانواده شهدا موجب قوت قلب و مایه افتخار است

در دیدار دوم از خانواده شهید بزرگوار اسدالله مرادی زاده همسر این شهید عزیز ضمن برشمردن خاطراتی شیرین از شهید عنوان کرد : شهدا تافته جدا بافته از این دنیا بودندو در آفاق سیر می کردند و یاد ونامشان همیشه مثل ستاره می درخشد .

دیدار با خانواده شهدا موجب قوت قلب و مایه افتخار است

در ادامه مدیر کل کانون پرورش فکری استان باحضور برتربت پاک شهیدان در گلزار شهدای زرین شهر به مقام شامخ این عزیزان ادای احترام کرد .

 آقایاری با فرازی از بیانات مقام معظم رهبری سخنان خود را پایان داد : که " نباید یاد پدران، مادران و همسران شهدا به دست غفلت بیفتد چرا که آنان در این جهاد عظیم شریک و مجاهدند و این ملّت به یاد شهیدان، به نام شهیدان و به خاطره‌ی شهیدان احتیاج دارد. "

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =