ثبت‌نام کارگاه‌ها و بسته های اوقات فراغت کانون پرورش فکری خوزستان با شعار «تابستونتو بساز» در حال برگزاری است

ثبت‌نام کارگاه‌ها و بسته های اوقات فراغت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «تابستونتو بساز» در استان خوزستان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط‌عمومی کانون خوزستان، ثبت‌نام کارگاه‌ها و بسته های اوقات فراغت با بیش از ۶۰ فعالیت فرهنگی، هنری، ادبی، مهارتی و علم و فناوری با شعار «تابستونتو بساز» در شهرهای، اهواز، ایذه، آغاجاری، اندیکا، بهبهان، باغملک، ماهشهر، رامشیر، امیدیه، بندر امام، هندیجان، آبادان، خرمشهر، حمیدیه، سوسنگرد، بستان، ملاثانی، شوشتر، دزفول، اندیمشک، لالی، مسجدسلیمان، گتوند، رفیع، شوش، هویزه، منیوحی، کارون و هفتکل آغاز شده است.

ثبت نام در این فعالیت ها با هدف شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان و بر اساس ارزش‌ها و نظام تعلیم و تربیت اسلامی و غنی‌سازی اوقات فراغت آنها با طراحی و اجرای برنامه‌های خلاق و با رویکردهای تربیتی، دینی، خانواده‌محوری، نوجوان‌محوری، مرکزمحوری و جذب و پایدارسازی اعضا به ویژه نوجوانان، افزایش دایره مخاطبان، مداخله همراهی و بهره‌مندی موثر خانواده‌ها در فعالیت‌های کانون، و بهره‌مندی از ظرفیت گروه‌های جهادی فعال در حوزه آموزشی و ... در سراسر استان آغاز شده است.

بر اساس این خبر، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان بیش از ۱۰۰ عنوان کارگاه‌های فرهنگی، هنری، ادبی، مهارتی و علم و فناوری را در 50 مرکز فرهنگی‌هنری ثابت، سیار و پستی کانون برای مخاطبان 6 تا ۱۸ سال تدارک دیده است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه حضوری به نزدیک‌ترین مرکز فرهنگی‌هنری کانون به محل سکونت‌ خود از عناوین، زمان تشکیل و هزینه کارگاه‌ها مطلع و جهت ثبت‌نام اقدام نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =