کد خبر: 341523
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۰
بازدید 27
برگزاری نشست‌های قصه‌گویی در کانون البرز

انجمن قصه‌گویی کانون البرز، نشست‌های قصه‌گویی ویژه مادران و راویان غدیر را در مراکز کانون کرج و مساجد و ... برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، خدیجه میرزایی نماینده‌ی انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری استان، در این رابطه گفت با توجه به نزدیک شدن به عید سعید غدیر ویژه برنامه راویان غدیر با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با واقعه‌ی عظیم غدیر و شناسایی استعدادهای کودکان و نوجوانان در زمینه‌ی روایت گری و قصه‌گویی در حال اجراست و قرار است در روز عید غدیر این راویان، قصه‌های خود را در مناطل، محله‌ها و هر جایی که تجمعی از علاقه‌مندان باشد، روایت کنند.

میرزایی افزود این روزها انجمن قصه‌گویی همچنین با هدف شناسایی استعدادهای بومی و عمومی سازی قصه و استفاده از ظرفیت مادران و مشخص کردن اهمیت ترویج قصه و قصه‌گویی در بین این مادران عزیز، فرصت را غنیمت دانسته و به هر محفلی که مادران در مراکز کانون، مساجد، مدارس و ... دارند، مراجعه کرده و ضمن معرفی کانون پرورش فکر کودکان و نوجوانان و فعالیتها و کتابهای آن، قصه‌ و قصه‌گویی و فنون این هنر را برای علاقه‌مندان تشریح می‌کنیم.

خاطره گویی، شعرخوانی و پاسخ به سوالات مخاطبان از دیگر مواردی بود که توسط این مربی و نماینده انجمن قصه‌گویی استان مطرح شد .

برگزاری نشست‌های قصه‌گویی در کانون البرز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =