کد خبر: 290461
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
"اردو" فرصتی برای شاد زیستن

اعضای مراکز فرهنگی‌هنری کهگیلویه و بویراحمد در اردوها با کمک مربیان خود مهارت‌های زندگی، شاد زیستن وهمدلی را در فضایی شاد تمرین می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، اردوهای مراکز فرهنگی‌هنری استان در فصل تابستان هم‌چنان ادامه دارد.

در همین راستا مربیان مرکز فرهنگی‌هنری یاسوج ، سی سخت ، کبکیان و لیکک با برگزاری اردو برای اعضای دختر و پسر و با شعار «شادی حق همه‌ی کودکان است» با ایجاد فضایی شاد، برای آنان در خصوص احترام به طبیعت و حیوانات صحبت کردند.

اعضای مرکز فرهنگی هنری سی سخت  با حضور در طبیعت کوه گل در کنار چشمه های روان  یک روز لذت‌بخش را سپری کردند و با انجام بازی‌های گوناگون فکری، بومی و محلی ، کاردستی خاطره‌ای خوش در کنار مربیان خود ساختند.

اعضای مراکز فرهنگی هنری یاسوج نیز با حضور در پارک مهرورزی و رودخانه تنگ گنجه ای اردو زدند و بازیهای بومی و محلی و کارگاه‌های فرهنگی، ادبی و هنری بخشی از فعالیت شاد آنان در این روز بود.

مربیان مرکز فرهنگی‌هنری لیکک و کبکیان نیز هم از اعضا دعوت کردند تا با عروسک‌ها و اسباب‌بازی‌هایشان در اردوی داخل مرکز حاضر باشند و این دورهمی شروعی بود برای آشنایی بیشتر و شکل‌گرفتن دوستی عمیق‌تر، که البته در این رهگذر اعضا مهارت و توانایی خود را هم به اشتراک گذاشتند.

گفتنی است تا کنون بیش از 500 عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در این اردوها شرکت کرده اند و انتظار می رود این آمار تا پایان سال جاری به یک هزار نفر افزایش پیدا کند.

استان کهگیلویه و بویراحمد دارای 18 مرکز فرهنگی هنری ثابت، سیار و پستی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =