«بیست بیست» سبک زندگی ایرانی اسلامی را به کودکان معرفی می‌کند

مجموعه کتاب «بیست بیست» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به معرفی سبک زندگی ایرانی اسلامی به کودکان می‌پردازد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مجموعه کتاب «بیست بیست» از جمله تولیدات جدید انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که در دست تألیف و چاپ قرار دارد.

این مجموعه ۲۰ داستان و ۲۰ شعر را شامل می‌شود و در مجموع با تمرکز بر سبک زندگی ایرانی اسلامی و فراگیری مهارت‌های زندگی، به موضوع‌هایی مانند سلامت، آداب معاشرت با همسایه، رعایت حقوق حیوانات، سفر و تفریح، برنامه‌ریزی و نظم، اهمیت تفکر، دعا و نیایش و... می‌پردازد.

سرپرست مجموعه کتاب «بیست بیست»، درباره انتشار این مجموعه توضیح داد: نگارش کتاب‌های این مجموعه را ۲۰ نویسنده و ۲۰ شاعر برعهده دارند که در بین آنان نام تعدادی از نویسنده‌ها و شاعران پیشکسوت در کنار صاحب‌قلمان جوان به‌چشم می‌خورد.

مژگان بابامرندی با اشاره اینکه ۸ جلد از مجموعه «بیست بیست» در دست چاپ قرار دارد، درباره گروه سنی مدنظر این مجموعه کتاب افزود: گروه سنی مخاطب ما کودکان هستند.

او ادامه داد: یکی از ویژگی‌های کتاب برای کودکان، مصور بودن آن است که ما در مجموعه «بیست بیست» نیز به این ویژگی توجه کرده‌ایم.

بابامرندی در پایان درباره زمان توزیع جلدهای در دست چاپ مجموعه «بیست بیست»، گفت: تلاش می‌کنیم تا چند جلد اول این مجموعه را برای هفته کتاب و کتاب‌خوانی آماده و توزیع کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =