کد خبر: 291143
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
آغاز به کار کانون زبان ایران در گچساران

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از آغاز به کار کانون زبان ایران در شهرستان گچساران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد کبری اخلاقی نیا گفت: تبلیغات و اقدامات اولیه جهت راه اندازی این مرکز آموزشی انجام شده است و در صورت استقبال، نوجوانان و جوانان شهرستان گچساران  در استان کهگیلویه و بویراحمد می توانند از خدمات کانون زبان ایران بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه این مرکزدومین شعبه ی فعال کانون زبان در استان است  اضافه کرد: این مرکز دو گروه از خواهران و برادران نوجوانانان و بزرگسالان (برادران)را تحت پوشش قرار می دهد.

اخلاق نیا اظهار داشت: آیین افتتاح این مرکز آموزشی در مهرماه در صورت به حد نصاب رسیدن زبان آموزان با حضور مسوولان استانی و شهرستانی برگزار می شود.

وی افزود: کانون زبان ایران  واقع در گچساران  بالاتر از دبستان 12 فروردین، جنب مرکز فرهنگی هنری شماره یک گچساران قرار دارد و علاقه مندان می توانند در ایام هفته از ساعت 8 صبح لغایت 18 به  این مرکزجهت ثبت نام مراجعه و یا با شماره تلفن 07432223811 تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =