کودکان کرمانشاهی به استقبال هفته کتاب‌وکتاب‌خوانی رفتند

مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه هم‌زمان با هفته‌ی کتاب جمهوری اسلامی، با اجرای برنامه های فرهنگی‌وهنری، کودکان‌ونوجوانان را با کتاب‌وکتاب‌خوانی آشنا می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، برنامه‌های هفته کتاب‌وکتاب‌خوانی در مراکز کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در حالی آغاز شده است که مراکز کانون استان با دعوت از مدارس به اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی‌وهنری برای کودکان‌ونوجوانان در حوزه کتاب می‌پردازند.

بر همین اساس، در مرکز فرهنگی‌وهنری کانون پرورش فکری شهرستان سنقر، با حضور دانش‌آموزان از مدارس مختلف این شهرستان، برنامه‌های فرهنگی‌وهنری مختلفی همچون؛ معرفی وقایع‌وایام، قصه‌گویی، مسابقه حضوری، کارگاه نقاشی و کارگاه خوش‌نویسی، .. به اجر درآمد.

مربیان مرکز فرهنگی‌وهنری شماره ۱۳ کانون پرورش فکری شهر کرمانشاه نیز طی هماهنگی با مدارس، در میان دانش‌آموزان حضور پیدا کردند و به اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری برای آنان پرداختند.

برگزاری کلاس‌های نقاشی، قصه‌گویی، کاردستی، مسابقه‌های حضوری، و ... با موضوع ترویج مطالعه و کتاب‌خوانی از سوی مربیان، از برنامه‌هایی بود که برای کودکان اجرا شد.

به مناسبت بیست‌وهفتمین هفته کتاب و کتاب‌خوانی از ۲۳ تا ۳۰ آبان ۱۳۹۸ برنامه‌های مختلفی در تمامی مراکز کانون پرورش فکری استان کرمانشاه اجرا می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =