برگزاری نمایشگاه «پژوهش در نشریات» در کتاب‌خانه‌ی مرجع کانون

نمایشگاهی از نشریه‌های پژوهشی با موضوع‌های مختلف حوزه فرهنگ و هنر در کتاب‌خانه‌ی مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا شده است.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این نمایشگاه در مجموع ٥۲ عنوان نشریه با موضوع پژوهش در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

 این نمایشگاه به بهانه‌ی هفته‌ی پژوهش که از ۲۵ آذر تا اول دی هر سال برگزار می‌شود برپا شده است و در آن نشریه‌هایی از قبیل پژوهشنامه «ادبیات کودک و نوجوان» و «روشنان پژوهش»، «انشا و نویسندگی»، مجموعه مقالات «ادبیات کودک امروز و کودک دیروز»، «نشان»، «تئاتر»، «هنرمعماری» و... به نمایش درآمده است.

کتاب‌خانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هر ماه منتخبی از آثار خود با موضوع‌های مختلف را در قالب نمایشگاه‌ در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

نمایشگاه «پژوهش در نشریات» ویژه‌ی ماه دی ۱۳۹۸ برپا شده و روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ پذیرای علاقه‌مندان است.

کتاب‌خانه مرجع کانون در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، پلاک ۲۴، ساختمان شهید ملک‌شامران، مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =