کانون  با «فراتر ازخورشید» به بازخوانی اندیشه‌های امام(ره) می پردازد

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان گفت: ویژه‌برنامه‌های سی و یکمین سال‌گرد عروج ملکوتی امام‌خمینی(ره) با عنوان «فراتر ازخورشید» برگزارمی‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان گیلان؛ اسفندیارضیائی با اعلام این خبر افزود: ماناسازی اندیشه‌های بلند بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و بازنمایی سیره‌ی عملی امام راحل(ره) برای نسل کودک ونوجوان، از اهداف برگزاری این ویژه‌برنامه‌ها به شمارمی‌رود.

مدیرکل کانون استان گیلان در ادامه، توجه هم‌زمان به فعالیت‌های میدانی و بهره‌گیری از فضای مجازی را شاخصه‌ی ویژه‌برنامه‌های سی‌ویکمین سال‌گرد ارتحال امام خمینی(ره) عنوان‌کرد و از همراهی همکاران ستادی و مراکز فرهنگی هنری این نهاد در آشناسازی آینده‌سازان ایران اسلامی در این مسیر خبرداد.

وی برهمین اساس، از فضاسازی متناسب با این ایام، برپایی نمایشگاه آثار امام (ره) و انقلاب در مراکز ‌فرهنگی ‌هنری سخن‌گفت و انتشار فیلم و عکس فعالیت‌های مربیان و اعضای این مجموعه در فضای مجازی را از جمله این فعالیت‌ها اعلام‌کرد.

برگزاری مسابقه ادبی«دل‌نوشته‌هایی به امام(ره)» و تشریح وقایع قیام خونین پانزده خرداد ۱۳۴۲ بر بستر فضای مجازی، ازدیگر برنامه‌های کانون گیلان است که در سخنان اسفندیارضیائی به آن اشاره شد.

مدیرکل کانون گیلان در پایان، نقش و جایگاه رهبر فقید انقلاب اسلامی در بارورسازی اندیشه‌های باورمندان و هدایت آزادیخواهان عالم در مسیر نیل به اهداف خداپسندانه را خاطرنشان‌کرد و با اشاره به شرایط امروزجهان اسلام گفت: تبیین اندیشه‌های امام خمینی(ره)، به‌ویژه برای نسل کودک و نوجوان از اولویت‌های تمامی افراد جامعه است و برهمین اساس نیز از همراهی و همگامی تمامی دستگاه‌های اجرایی و گروه‌های مردم‌نهاد استقبال می‌کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =