استقبال کودکان و نوجوانان از دوره‌های مجازی برخط کانون سمنان

۱۰۷ کودک و نوجوان علاقه‌مند به فعالیت‌های کانون پرورش فکری در دوره‌های مجازی برخط استان سمنان شرکت کردند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان سمنان، ۱۰۷ کودک و نوجوان علاقه‌مند به فعالیت‌های کانون پرورش فکری سمنان در ۱۰ کارگاه آموزشی مربیان این استان که به‌صورت مجازی برخط راه‌اندازی شده، حضور فعال دارند.

بر اساس این گزارش، در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری استان با توجه به دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا و برگزار نشدن کارگاه‌های آموزشی حضوری ویژه کودکان و نوجوانان، دوره‌هایی در سه سطحِ بدون محدودیت زمانی، کارگاه‌های برخط کشوری و دوره‌های برخط استانی در سامانه‌ی کانون مجازی به نشانی kpf.ir پیش‌بینی و با استقبال مخاطبان کودک و نوجوان و والدین آن‌ها روبه‌رو شد.

دوره‌های پاپیه‌ماشه، تصویرسازی، شعرسرایی، داستان‌نویسی، خوانش متون ادبی(مولوی‌خوانی)، مهارت هوش هیجانی، مهارت امیدآفرینی، قصه‌گویی(قصه‌های بومی‌محلی)، ساخت عروسک‌های پارچه‌ای و پویانمایی(انیمیشن)، دوره‌های مجازی مدرسان کانون استان سمنان است که با استقبال مخاطبان و تکمیل ظرفیت، از روز سه‌شنبه ۳۱ تیرماه ۱۳۹۹ به‌صورت برخط(آنلاین) در حال برگزاری است.

گفتنی است؛ علاقه‌مندان می‌توانند برای ترم بعد این کارگاه‌ها پس از ثبت‌نام در سامانه‌ی کانون مجازی و انتخاب گزینه آموزش‌های مجازی– دوره‌های تخصصی برخط استانی، نسبت به ثبت نام کارگاه مورد نظر خود اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =