پایدارسازی اعضا و فرایند حضور کودکان و نوجوانان در فراخوان‌های ملی و بین‌المللی

در نشست مدیرکل کانون با مربیان مسئول مراکز فرهنگی هنری تبریز بر اهمیت پایدارسازی اعضاء و نیز فرآیند حضور کودکان و نوجوانان در فراخوان‌های ملی و بین المللی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی در این نشست که با هدف بررسی نحوه فعالیت‌های مراکز کانون تبریز در زمینه کارگاه‌های آنلاین و حضوری برگزار شد، علی بینش به تشریح مجموعه اقدامات انجام شده در استان در خصوص شیوه جدید فعالیت‌های کانون با رویکرد کارگاه‌های آنلاین پرداخت.

وی با اشاره به آمار کمی و تحلیل کیفی اقدامات مراکز فرهنگی هنری کانون تبریز در این خصوص تاکید کرد؛ تداوم کارگاه‌های آنلاین در فصول مختلف سال از اولویت‌های استان است و کارگاه‌های حضوری نیز با عادی شدن شرایط کرونائی برگزار خواهد شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اشاره به اهمیت و ضرورت حضور فعال و موثر مراکز فرهنگی هنری استان در فراخوان های ادبی و هنری ملی و بین المللی از مسئولان مراکز خواست در این زمینه اهتمام و جدیت ویژه داشته باشند. بینش پایدارسازی اعضای مراکز کانون و نیز توجه به فرآیند حضور کودکان و نوجوانان در فراخوان‌های ملی و بین‌المللی را از جمله انتظارات استان از مراکز کانون دانست.

در این جلسه که معاونان فرهنگی، اداری و مالی و نیز کارشناسان حوزه معاونت فرهنگی کانون استان نیز حضور داشتند، گزارشی از اقدامات عمرانی انجام شده از ابتدای سال جاری در مراکز کانون توسط معاون اداری و مالی ارائه شد.

بحث و بررسی پیرامون توسعه کمی و کیفی فعالیت های کانون، و توانمند سازی مربیان مراکز از طریق دوره‌های مجازی از دیگر محورهای این جلسه بود که مربیان مسئول مراکز دیدگاه‌های خود را در این خصوص و دیگر موضوعات جلسه مطرح کردند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی در حال حاضر دارای ۷ مرکز فرهنگی هنری ثابت و ۱ مرکز پستی و ۲ مرکز سیار شهری در کلانشهر تبریز است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =