کد خبر: 298899
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۷
بازدید 111
عضو کانون کرمان برگزیده مهرواره«عکس‌نوشت» شد

روژان طاهری‌نیا در مهرواره«عکس‌نوشت» از سوی آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزیده اعلام شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان کرمان، عکس و نوشته روژان طاهری‌نیا عضو مرکز فرهنگی‌هنری شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر کرمان در مهرواره «عکس‌نوشت» برگزیده شد.

بنابر این خبر، داوران این مهرواره ۷۳۳ اثر رسیده از بیش از یک‌هزار و ۵۵۰ عکاس، شاعر و نویسنده به دبیرخانه را در چهار مرحله بررسی و در پایان ۲۲ عکس نوشته را به عنوان برتر انتخاب کردند.
این در حالی است که فراخوان مهرواره عکس‌نوشت با موضوع همدلی و مهربانی، کار مشترک اعضای انجمن‌های عکاسان نوجوان و انجمن‌های شاعران و نویسندگان نوجوان هم‌زمان با ماه مبارک رمضان منتشر شد.
بر این اساس اعضای انجمن عکاسان با موضوع مهربانی، همدلی، مهربانی، دستگیری از نیازمندان، نیایش و... عکاسی و آثار برگزیده خود را در اختیار اعضای انجمن‌های شاعران و نویسندگان هر استان قرار دادند تا با الهام از آن‌ها به خلق شعر یا داستان کوتاه بپردازند.
یادآوری می‌شود در مهرواره «عکس نوشت» هیچ‌گونه رتبه‌بندی وجود نداشت و از تمام آثار انتخاب شده از سوی داوران با اهدای بسته‌های فرهنگی قدردانی می‌شود.
فهرست برگزیدگان این مهرواره در پایگاه خبری کودک و نوجوان به نشانی www.kanoonnews.ir  و آثار برگزیده در بخش گالری تصاویر سایت کانون مجازی به نشانی kpf.ir  قابل دسترسی و مشاهده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =