انتشار فراخوان نامه‌نگاری در آفرینش‌های ادبی کانون سمنان

نخستین فراخوان نامه‌نگاری ویژه مخاطبان ۹ تا ۱۷ سال شاهرودی از سوی بخش مکاتبه‌ای مرکز آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان منتشر شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان سمنان، نسرین قربانی کارشناس مکاتبه‌ای مرکز آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان از انتشار نخستین فراخوان نامه‌نگاری ویژه مخاطبان ۹ تا ۱۷ سال، خبر داد و گفت: این فراخوان با هم‌کاری شهرداری و شورای اسلامی شهرستان شاهرود در شهریورماه ۱۳۹۹، برگزار و از برگزیدگان این فراخوان در هفته‌ی ملی کودک تجلیل می‌شود.

قربانی در ادامه افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند با توجه به ویژگی‌های برجسته‌ی شهری که در آن زندگی می‌کنند مانند زیبایی‌ها، دیدنی‌ها، تلاش‌های مردم و مسئولان در داشتن شهری آرام، نمونه و پاک، با دو موضوع «شهر دوست‌داشتنی من(آرزوهایی که برای شهرم دارم)» و «شاهوار؛ قلب تپنده‌ی شاهرود(شاهوار این‌روزها اصلاً حالش خوب نیست...)» نامه بنویسند.

وی با بیان این‌که شرکت‌کنندگان می‌توانند برای هر دو موضوع اثر بفرستند، هدف از برگزاری این مسابقه را کشف و پرورش استعدادها، تقویت خلاقیت کودکان و نوجوانان، توجه هرچه بیش‌تر کودکان و نوجوانان به ویژگی‌های بارز، مشکلات و معضلات شهری که در آن زندگی می‌کنند، عنوان و خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ارسال نامه از سوی شرکت‌کنندگان، ۱۵ شهریورماه است و پس از داوری و ارزیابی نهایی نیز ۱۵ اثر، انتخاب و در مهرماه سال جاری هم‌زمان با هفته‌ی ملی کودک از برگزیدگان آثار برتر، تجلیل می‌شود.

قربانی هم‌چنین اظهار داشت: پوستر نخستین فراخوان نامه‌نگاری از سوی روابط‌عمومی کانون پرورش فکری استان سمنان، طراحی و با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهرستان شاهرود در گروه‌های مجازی و شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است.

کارشناس مکاتبه‌ای مرکز آفرینش‌های ادبی کانون استان سمنان در پایان با اشاره به اجرای این فراخوان در قالب «شهر دوستدار کودک» در دیگر شهرستان‌های این استان، تصریح کرد: شرکت‌کنندگان بایست نامه را با خودکار آبی در پشت فراخوان یا در یک صفحه‌ی A۴ با دست‌خط خود نوشته و نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، نام پدر، آدرس دقیق پستی، شماره تلفن ثابت و همراه خود را نیز در پشت نامه قید کنند.

گفتنی است؛ دبیرخانه‌ی این فراخوان در شاهرود، خیابان امام(ره)، خیابان شیخ بهائی، مرکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مستقر شده و شرکت‌کنندگان برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با شماره ۳۲۲۲۲۴۹۴ – ۰۲۳ تماس بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =