درخشش اعضا و کارکنان  کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره بهار همدلی

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد از درخشش اعضا و کارکنان کانون در جشنواره فرهنگی بهار همدلی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون کهگیلویه و بویراحمد مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان گفت: فراخوان این جشنواره  از سوی بسیج رسانه در ماه مبارک رمضان آغاز شد و دریافت آثار با محورهای رویدادهای ماه مبارک رمضان، رزمایش کمک های مؤمنانه، همدلی با آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا،روز جهانی قدس و استکبارستیزی، سالروز شهادت حضرت علی (ع)، تجلیل از کادر درمانی، اقدامات دستگاه ها، سازمان ها و گروه های مردمی و جهادی در حوزه مقابله با کرونا و.. تا ۱۵ تیر ادامه داشت.

اخلاقی نیا افزود: از ۱۵ برگزیده بخش مردمی این جشنواره در بخش‌های مختلف فرهنگی هنری ۱۲ نفر برگزیده عضو و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بودند.

اخلاقی نیا  گفت: در حوزه عکس و نقاشی با موضوع (کرونا را شکست می دهیم)، علی علیزاده از یاسوج، زینب علیپور از یاسوج رتبه اول، سحر و سارا مزرعه از باشت رتبه دوم را کسب کرد.

وی  افزود: در بخش عکس و نقاشی با موضوع ماه مبارک رمضان نیز شرزین و شیده صراف مقدم، رتبه اول و اسما رئیسی نیز رتبه دوم را کسب کردند. 

مدیرکل کانون استان ابراز داشت : در بخش کلیپ مربوط به کرونا و ماه رمضان؛ جمیله فلاحی از گچساران، زهرا عباسی از گچساران، ابوالفضل محمد خانی از سی‌سخت به ترتیب رتبه اول تا سوم و کیانا شیرزادی و زینب الهی نژاد  از یاسوج شایسته تقدیر شناخته شدند.

وی  اضافه کرد :در بخش کتاب‌خوانی کودک و نوجوان امیرماهان رحمتی شایسته تقدیر شناخته شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =