امیر توسلی آهنگ‌سازی «بچه زرنگ» را آغاز کرد

آخرین فرآیندهای تولید انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» در حالی جریان دارد که امیر توسلی کار آهنگ‌سازی این فیلم را آغاز کرده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، امیر توسلی، آهنگساز باسابقه سینمای ایران که سابقه ساخت موسیقی آثار تلویزیونی فاخری همچون «مختارنامه» و آثار سینمایی بسیاری از جمله «کافه ستاره»، «دایره زنگی»، «اخراجی ها ۲»، «گشت ۲»، «نهنگ عنبر۲»، «اکسیدان»، «چهارانگشت»، «تگزاس»، «قانون مورفی» و... را برعهده داشته است، آهنگ‌سازی انیمیشن «بچه زرنگ» را نیز آغاز کرد.
انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» اولین فیلم سینمایی انیمیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان است که از سوی گروه هنرپویا و با سرمایه‌گذاری مشترک کانون پرورش فکری و هنرپویا، آخرین مراحل فنی تولید و پساتولید را پشت سر می‌گذارد.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: «محسن پسربچه‌ای است که عاشق ابرقهرمان‌های فیلم‌هاست و همیشه تلاش می‌کند تا با وسایل ابرقهرمانی‌اش به هرکس و هر چیزی کمک کند. او در یک اتفاق نادر با حیوانی مواجه می‌شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم می‌گیرد تا به آن حیوان کمک کرده و او را به زادگاهش بازگرداند. اما سفر به دلِ جنگل، نبرد با شکارچیان و رویارویی با حیوانات منقرض‌شده دیگر، شروع یک ماجرای پیچیده برای محسن است....»

«بچه زرنگ» فیلم جدیدی از گروه «هنرپویا» به تهیه کنندگی حامد جعفری و کارگردانی هادی محمدیان است که چندی پیش تدوین آن نیز به اتمام رسیده است.

«هنرپویا» در کارنامه خود، تجربه ساخت و عرضه فیلم‌های سینمایی «شاهزاده‌روم» و «فیلشاه» را به عنوان پرفروش‌ترین انیمیشن‌های تاریخ سینمای ایران، داشته است و اکنون با سرمایه‌گذاری مشترک با کانون در حال ساخت فیلم «بچه زرنگ» است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =