مربی هنری کانون کرمان برگزیده مهرواره عکس«پاییز در شهر من» شد

حمیده قاضی‌زاده مربی آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان در چهارمین مهرواره عکس کانون برگزیده شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان کرمان، حمیده قاضی‌زاده مربی آفرینش‌های ادبی مراکز فرهنگی‌هنری کانون چترود و شهر کرمان در بخش بزرگسال چهارمین مهرواره فصلی عکس انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوع «پاییز در شهر من» برگزیده شد.

بنابر این خبر، از میان ۲۳۵۹ اثر رسیده به دبیرخانه‌ی این دوره از مهرواره ۷۳ اثر به مرحله‌ی پایانی راه یافت، ۶ اثر برگزیده و ۱۵ اثر شایسته تقدیر در سه گروه سنی بزرگ‌سال، ارشد و نوجوان شناخته شد.
این مهرواره با هدف به تصویر کشیدن زیبایی‌های فصل پاییز در شهر یا روستا طراحی و اعلام شده بود تا اعضا و مربیان با نگاهی دقیق به طبیعت و جغرافیای بومی و محلی جای‌جای کشور، در این فراخوان شرکت کنند.
هیئت انتخاب این دوره را فریدون قربانی عکاس و مدیر آژانس عکس تهران، معصومه فاضلی‌مقدس کارشناس مسئول هنرهای تجسمی و سمیرا صحرانورد کارشناس هنری مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون تشکیل دادند.

بر همین اساس، توجه به هماهنگی اثر با موضوع مهرواره، ثبت عکس با توجه به گروه سنی و توجه به مشاهده عکاس و نگاه او به سوژه، از جمله معیارهای انتخاب داوران این مهرواره بود.
عکس‌های برگزیده، تقدیری و راه‌یافته به نمایشگاه، در بخش گالری کانون مجازی به نشانی kpf.ir  در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است. 
یادآوری می‌شود فراخوان مهرواره عکسِ فصل زمستان سال ۱۳۹۹ به زودی از سوی انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری منتشر خواهد شد.

اسامی برگزیدگان مهرواره فصلی «پاییز در شهر من» را اینجا ببینید

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =