چهارمین مهرواره فصلی عکس کانون، برگزیدگان خود را شناخت

اعضای انجمن عکاسی استان اردبیل در چهارمین مهرواره فصلی عکس انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوع «پاییز در شهر من» خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان اردبیل، از میان ۲۳۵۹ اثر رسیده به دبیرخانه‌ی این دوره از مهرواره ۷۳ اثر به مرحله‌ی پایانی راه یافت، ۶ اثر برگزیده و ۱۵ اثر شایسته تقدیر در سه گروه سنی بزرگ‌سال، ارشد و نوجوان شناخته شد.

بر اساس این خبر، در بخش اعضای نوجوان مهدی زعفری از مرکز فرهنگی هنری کانون هشتجین برگزیده شد، هم‌چنین کیوان باقلاچی کارشناس آفرینش‌های هنری کانون استان و نرگس پورعلی مربی امور هنری مرکز شماره ۲ کانون مشگین‌شهر، رتبه‌ی تقدیری بخش بزرگ‌سال این رویداد هنری را از آن خود کردند.

اثر هنری«کیوان باقلاچی» برگزیده چهارمین مهرواره فصلی عکس کانون از کانون اردبیل
اثر هنری«کیوان باقلاچی» برگزیده چهارمین مهرواره فصلی عکس کانون از اردبیل

این مهرواره باهدف به تصویر کشیدن زیبایی‌های فصل پاییز در شهر یا روستا طراحی و اعلام‌شده بود تا اعضا و مربیان با نگاهی دقیق به طبیعت و جغرافیای بومی و محلی جای‌جای کشور، در این فراخوان شرکت کنند.

هیئت انتخاب این دوره را فریدون قربانی عکاس و مدیر آژانس عکس تهران، معصومه فاضلی‌مقدس کارشناس مسئول هنرهای تجسمی و سمیرا صحرانورد کارشناس هنری مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون تشکیل دادند.

بر همین اساس، توجه به هماهنگی اثر با موضوع مهرواره، ثبت عکس با توجه به گروه سنی و توجه به مشاهده عکاس و نگاه او به سوژه، ازجمله معیارهای انتخاب داوران این مهرواره بود.

عکس‌های برگزیده، تقدیری و راه‌یافته به نمایشگاه، در بخش گالری کانون مجازی به نشانی kpf.ir در معرض دید علاقه‌مندان قرارگرفته است.

یادآوری می‌شود فراخوان مهرواره عکسِ فصل زمستان سال ۱۳۹۹ به‌زودی از سوی انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری منتشر خواهد شد.

اثر هنری«نرگس پورعلی» برگزیده چهارمین مهرواره فصلی عکس کانون از مرکز شماره دو مشگین‌شهر
اثر هنری«نرگس پورعلی» برگزیده چهارمین مهرواره فصلی عکس کانون از مرکز شماره دو مشگین‌شهر

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =