بازنشر «اون چیه که، اون کیه که» سروده مصطفی رحماندوست

«اون چیه که، اون کیه که» سروده مصطفی رحماندوست برای پنجمین بار از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتاب مجموعه‌ای از چیستان‌های شیرین و خواندنی است که به زبان شعر برای کودکان هفت سال به بالا (نوخوان) سروده شده است.
کتاب شعرِ «اون چیه که، اون کیه که» که برای اولین بار در سال ۱۳۸۶ از سوی کانون به چاپ رسیده، با تصویرگری علی خدایی آراسته شده است.
در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: اون کیه که عزیز و مهربونه/ درد ما رو می‌دونه/ گوشی داره، دوا می‌ده/ نسخه به بچه‌ها می‌ده/ از او فقط درد و بلا می‌ترسه/ میکروبِ زشتِ بد اَدا می‌ترسه؟
در قسمت دیگری از کتاب «اون چیه که، اون کیه که» آمده است: اون چیه که سه رنگه/ سبز و سفید و قرمزه، قشنگه/ باد که بیاد، توی هوا می‌رقصه/ گاهی تو دست بچه‌ها می‌رقصه/ در وسطش اسم خداست/ نشانه‌ ایران ماست؟
این کتاب در ۳۶ صفحه رنگی با شمارگان ۲هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شده است تا شمارگان آن در پنجمین مرحله چاپ به ۳۵هزار نسخه برسد. 
علاقه‌مندان به شعر می‌توانند کتاب «اون چیه که، اون کیه که» را با قیمت ۱۳هزار تومان از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فروشگاه‌های محصولات فرهنگی و فروشگاه اینترنتی محصولات کانون به نشانی shop.kpf.ir خریداری کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =