گزیده شعرهای سیّدعلی موسوی‌گرمارودی از سوی کانون منتشر شد

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تازگی گزیده شعرهای سیّدعلی موسوی‌گرمارودی را در قالب مجموعه‌ای با عنوان «گزیده شعر ما» منتشر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، گزیده شعر سیدعلی موسوی‌گرمارودی با تصویرگری جلدِ مرتضی یزدانی در ۸۷ صفحه برای نوجوانان بالای ۱۵ سال به چاپ رسیده است.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بهره‌گیری از تجربیات و پیشینیه گران‌بهای خود در صدد برآمده است تا در این عرصه برای نوجوانان صاحب ذوق و دارای استعداد شاعری و نیز نوجوانان علاقه‌مند به شعر امروز و چه بسا طیف گسترده‌تری از دوست‌داران شعر، امکان برخورداری از این آثار را فراهم آورد.
کتاب گزیده شعر سیّدعلی موسوی‌گرمارودی شامل ۳۷ قطعه شعر کوتاه و بلند هم‌چون «روزهای کودکی، شیر مست، ابر و خاطره، دیگر بگو با من ای دوست، وفای رهیاری، تکیده، دستِ تهی، از سکوتِ سالیان، گُلِ خدا، پدر، ساقیِ حق، طرزِ غزل، جهان در کودکی و...» است.
این کتاب به انتخاب فاطمه سالاروند در قطع پالتویی، سه بار هم‌زمان منتشر شده و شمارگان آن به ۷هزار و ۵۰۰ نسخه رسیده است.
کتاب گزیده شعرهای سیّدعلی موسوی‌گرمارودی با قیمت ۱۳هزار تومان در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فروشگاه اینترنتی محصولات کانون به نشانی shop.kpf.ir و فروشگاه‌های محصولات فرهنگی هنری در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =