کد خبر: 304816
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۵
ویژه برنامه "خورشید کرامت"

مرکز فرهنگی هنری شاهین شهر با همکاری دانش آموزان مدرسه شهید کمایی ویژه برنامه برخط "خورشید کرامت" را به مناسبت ولادت امام حسن(ع) برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان، مرکز فرهنگی هنری شاهین شهر به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع)، ویژه برنامه برخط "خورشید کرامت" را با محوریت شناخت شخصیت امام حسن(ع) و برکات ماه مبارک رمضان برگزار کرد.

حجت الاسلام قاسم هاشمی امام جمعه شاهین شهر ضمن اشاره به نصایح امام حسن مجتبی (ع) در باب آداب معاشرت و نحوه گزینش دوستان گفت: دوستان به دو دسته «دوستان الهی» که انسان را در رسیدن به کمال کمک می کنند و «دوستان شیطانی» که انسان را به ورطه نابودی و ضلالت از صراط مستقیم می کشانند تقسیم می شوند. قرآن کریم، شیطان را بدترین دوست انسان معرفی کرده است

وی افزود: قرآن برترین و والاترین دوست برای هر انسانی است؛ دوستی که سود دنیا و آخرت را برای ما به ارمغان می‌آورد و عین راستی و حقیقت است و هیچ‌گاه ما را تنها نمی‌گذارد، زیرا هر کس متناسب با جایگاه و ظرفیت خود از این رابطه بهره می‌برد و هیچ‌گونه ضرر و زیانی در این رابطه وجود ندارد.

 کلیپ شعرخوانی فضایل امام حسن(ع)، اجرای گروه تواشیح حافظان قرآن، خوانش متن ادبی و دلنوشته های کودکان ونوجوانان با موضوعات نیایش و دعا ، پخش کلیپ آثار برگزیدگان فراخوان نقاشی خورشید کرامت و اجرای مسابقه با محوریت معرفی شخصیت امام حسن (ع)و... از دیگر ویژه برنامه های خورشید کرامت مرکز شاهین شهر بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =