اسفندیار ضیایی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی کانون شد

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حکمی اسفندیار ضیایی حلیمه‌جانی را به عنوان مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی این مجموعه منصوب کرد.

به‌گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مهدی علی‌اکبرزاده در این حکم تاکید کرده است تا ضمن نظارت بر اجرای قوانین اداری، استخدامی و کار و امور اجتماعی در مورد تمامی کارکنان، نسبت به صلاح و صرفه  کانون در قراردادها ‌ و نگه‌داری اموال، مدیریت مصرف کالا و خدمات مورد نیاز، با همکاری واحدهای مختلف و رعایت  اصل صرفه‌جویی اهتمام ورزیده شود.
مدیرعامل همچنین در حکم مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی کانون اظهار امیدواری کرده است: با اتکال به خداوند متعال، پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، سیاست‌های ریاست جمهوری و اهداف و برنامه‌های مصوب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ضمن جلب همکاری و مشارکت معاونت‌ها، دفاتر ستادی و مدیران استانی  در راستای تحقق اهداف، ماموریت‌ها و وظایف محوله قدم‌های موثری برداشته شود.
لازم به یادآوری است: اسفندیار ضیایی پیش از این از ابتدای سال ۱۳۹۶ تاکنون به عنوان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان مسوولیت این اداره‌کل را برعهده داشته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =