داوری بخش «نمایش صحنه‌ای» هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون

آثار بخش «نمایش صحنه‌ای» (زنده-عروسکی) هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان داوری می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، حسن دادشکر پیشکسوت تئاتر کودک و نوجوان، آزاده پورمختار بازیگر، عروسک‌گردان و گوینده عروسکی و سامی صالحی‌ثابت کارگردان تئاتر و مدرس هیأت داوران بخش «نمایش صحنه‌ای» این دوره از جشنواره هنرهای نمایشی ۱۵ اثر را داوری خواهند کرد.

هیأت داوران بخش نمایش صحنه‌ای از میان ۹۵ اثر رسیده به دبیرخانه این رویداد هنری، ۱۵ نمایش را انتخاب کردند که این آثار روزهای ۸ و ۹ دی ۱۴۰۰ داوری خواهد شد.

بر اساس این خبر، هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون در سه بخش «نمایشنامه‌نویسی»، «نمایش کتابخانه‌ای» (نمایش خلاق و بازی‌های خلاق) و «نمایش صحنه‌ای» (زنده-عروسکی)   برگزار می‌شود.

بخش «نمایشنامه‌نویسی» تا مرحله نهایی داوری شد و برگزیدگان آن بزودی اعلام و در بخش «نمایش کتابخانه‌ای» ۱۳ طرح و ایده به مرحله کشوری راه پیدا کرده‌اند که از همه این طرح‌ها قدردانی خواهد شد.

قرار بود این دوره از جشنواره فروردین سال ۱۳۹۹ به‌صورت حضوری در اهواز برگزار شود اما به‌دلیل شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاد و اکنون دست‌اندرکاران این رویداد تصمیم‌ گرفته‌اند تا برگزیدگان جشنواره را انتخاب و در آیینی از آن‌ها قدردانی کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =