کد خبر: 311836
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
«تولد فیلوفیله» منتشر شد

کتاب «تولد فیلوفیله» به نویسندگی و تصویرگری سمانه قاسمی از تازه‌ترین مجموعه کتاب‌های مرغک به تازگی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کتاب «تولد فیلوفیله» داستان بچه فیلی است که در روز تولدش اتفاق‌های تازه‌ای برایش می‌افتد.
مامان و بابای فیلوفیله برایش تولد می‌گیرند اما کارهایی که خودشان دوست دارند انجام می‌دهند و به فیلوفیله توجهی ندارند؛ فیلوفیله هم موقع بازی یادگاری مادربزرگ را می‌شکند. فیلوفیله به دلیل این اتفاق‌ها خیلی ناراحت است. اما بعد از تولد، مامان فیل و بابا فیل یاد فیلوفیله می‌افتند و وقتی به اتاقش می‌روند فیلوفیله یادگاری مادربزرگ را درست کرده است. مامان فیل و بابا فیل خوشحال می‌شوند و به فیلوفیله می‌گویند امروز تو واقعا بزرگ شدی.
«تولد فیلوفیله» با شمارگان ۲۵۰۰ نسخه در ۳۲ صفحه با قیمت ۲۰هزار تومان از سوی انتشارت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.
این کتاب از مجموعه کتاب‌های مرغک به دبیری زهره پریرخ و برای گروه سنی نوباوه (بالای ۴ سال) است.
علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری در سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی shop.kpf.ir تهیه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =