اعلام جزئیات کارگاه‌های جشنواره اسباب‌بازی/ ۶ مهارت به کودکان و نوجوانان آموزش داده می‌شود

کارگاه‌های مهارتی و هنری هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میزبان شرکت کننده‌های این رویداد است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی بخش‌های مختلفی را برای بازدیدکننده‌ها در نظر گرفته است که یکی از این بخش‌ها، کارگاه‌های مهارتی و هنری است.

کارگاه‌های این دوره از جشنواره شامل کارگاه بازی خلاق، نقاشی، اوریگامی، کاردستی خلاق، سفال و خوشنویسی است که با حضور مربیان باسابقه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود و آموزش‌ها به سبک کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی تک جلسه‌ای کانون صورت می‌گیرد.

بر این اساس، آموزش‌های مهارتی به صورت تک‌جلسه‌ای صورت می‌گیرد و توان شرکت‌کننده‌ها پس از فعالیت و آموزش و اتمام هر جلسه، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. ابزار و ملزومات تمامی کارگاه‌ها در اختیار تمامی شرکت‌کننده‌ها قرار داده می‌شود و محصولاتی که به عنوان خروجی کارگاه‌ها توسط خودشان آماده شده است، به عنوان یادگاری از هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی به آنها داده می‌شود.

این کارگاه‌ها، از روز ۲۱ فروردین و همزمان با افتتاح این رویداد از ساعت ۱۷ تا ۲۴ دایر خواهد بود و ظرفیت آموزش به ۱۰ نفر در هر جلسه کارگاه (در مدت زمان ۳۰ دقیقه) وجود دارد.

نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی مصادف با ایام ماه رمضان از ۲۱ تا ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ تا ۱ بامداد در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =