پنجمین دورهمی فعالان صنعت بازی و اسباب‌بازی برگزار می‌شود

پنجمین دورهمی فعالان صنعت بازی و اسباب‌بازی در سومین روز نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل کانون، پنجمین دورهمی فعالان بازی و اسباب‌بازی همزمان با نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی ایرانی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی و به صورت حضوری، ۲۳ فروردین از ساعت ۱۶ درسالن کنفرانس مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

موضوع این دورهمی تخصصی، بررسی جایگاه صنعت اسباب‌بازی در اکوسیستم دانش‌بنیان کشور خواهد بود و شرکت‌کنندگان در این برنامه تولیدکنندگان، پژوهشگران، طراحان و فعالان صنعت بازی و اسباب‌بازی کشور خواهند بود.

در این نشست مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، رئیس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی، دبیر ستاد فرهنگ، علم، هنر و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران و مدیرکل مرکز سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای به همراه مسئولان و فعالان تاثیرگذار صنعت اسباب‌بازی شرکت خواهند کرد.

بر این اساس، علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و حضور در این نشست، به تارنمای Dorehami.net مراجعه یا با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۸۷۵۶، تماس بگیرند و یا به سامانه پیامک ۰۹۳۰۲۲۶۴۰۰۰، پیام ارسال کنند.

نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی مصادف با ایام ماه رمضان از ۲۱ تا ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ تا ۱ بامداد در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =