موافقت مسئولان با راه‌اندازی مرکز شماره ۲ و سیار روستایی کانون شهرستان میناب

مدیرعامل کانون و فرماندار شهرستان میناب بر تاسیس مرکز شماره ۲ و واحد سیار روستایی کانون شهرستان میناب تاکید کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون؛ مهدی علی‌اکبرزاده مدیرعامل کانون با حضور در مرکز فرهنگی هنری میناب ضمن بازدید از بخش‌های مختلف با فرماندار و تعدادی از مسوولان این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار صمیمانه مدیرعامل کانون با اشاره به جمعیت بالای دانش‌آموزی شهرستان میناب اظهار داشت: این اتفاق یعنی خلاقیت و استعدادهای بیشتر و این وظیفه ما را افزون‌تر می‌کند.
علی‌اکبرزاده ضمن اشاره به موفقیت‌های اخیر آثار کانون در زمینه پویانمایی و فیلم سینمایی، پیشنهاد راه‌اندازی سینما کودک جهت استفاده کودکان، نوجوانان و والدین در سالن مرکز را داد.


مدیرعامل کانون با بیان این موضوع که پیشرفت‌های دنیای امروز بین ما و بچه‌ها فاصله می‌اندازد اظهار داشت: رسالت ما این است که تغذیه فکری مناسبی برای فرزندانمان داشته باشیم و از این رهگذر کتاب، اسباب‌بازی و سرگرمی‌های سازنده بسیار موثر و کاربردی است.
مدیرعامل همچنین تاکید داشت در طراحی مرکز شماره ۲ میناب باید اتاق بازی و سرگرمی نیز در آن ایجاد شود و کانون هم تجهیزات و اسباب‌بازی‌های آن را تامین خواهد کرد.
در ادامه این نشست مجید سلحشور فرماندار میناب با اشاره به نقش موثر کانون پرورش فکری در زمینه رشد و شکوفایی استعداد کودکان و نوجوانان مینابی از ظرفیت بالای این شهرستان در زمینه تئاتر و موسیقی سخن گفت.
فرماندار میناب همچنین با اشاره به قدمت آفرینش‌های ادبی در کانون خواستار افزایش فعالیت‌هایی با اهداف گسترش دایره واژگان، افزایش مهارت‌های کلامی و ارتباطی و رونق بیشتر پاتوق‌های ادبی شد.

سلحشور همچنین ضمن تاکید بر اهمیت دسترسی همه کودکان مینابی به خدمات کانون، حمایت خود را از راه‌اندازی مرکز شماره ۲ میناب و واحد سیار روستایی در این شهر اعلام کرد.
در پایان نیز مدیرعامل از کتابخانه پستی میناب بازدید و در جریان فعالیت‌های این کتابخانه و خدمات‌رسانی به کودکان و نوجوانان روستایی قرار گرفت.
 در این بازدید مدیرعامل کانون به همراه پروین پشتکوهی مدیر کل کانون هرمزگان با فرماندار، بخشدار مرکزی و رییس آموزش و پرورش شهرستان میناب دیدار و گفت‌و گو کرد.
گفتنی است مدیرعامل همچنین در عصر آخرین روز از سفر سه روزه خود به استان هرمزگان با حضور در مراکز شماره ۱ بندرعباس و مرکز تخصصی سفال ضمن بازدید از کارگاه‌های در حال اجرا با مربیان، اعضا و والدین گفت‌وگو کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =