فریبا کلهر آثار و جایزه‌های خود را به موزه ملی کودک کانون اهدا کرد

فریبا کلهر نویسنده کودک و نوجوان مجموعه‌ای از آثار و جایزه‌های خود را به موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهدا کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، حفظ و نگهداری آثار و تاریخ هنر و ادبیات کودک و نوجوان در ایران، همواره از اهداف و وظایف موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

در راستای این هدف، موزه کودک گنجینه‌ای از ارزشمندترین خاطرات و دستاوردهای ۵۶ ساله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را در خود جای داده است.

لطف و عنایت نویسندگان و هنرمندان بزرگ حوزه کودک و نوجوان این مرز و بوم و اهدای آثار و افتخارات ارزشمند خود به موزه، همواره به غنی‌تر شدن این مجموعه کمک کرده است.

با توجه به این امر «فریبا کلهر» نویسنده نام آشنای حوزه کودک و نوجوان آثار و افتخارات خود که حاصل ۳۵ سال فعالیت است به موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون اهدا کرد. این مجموعه شامل ۷ تندیس، ۳۸ لوح تقدیر و ۲۲۱ کتاب از آثار وی است.

موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب تهران واقع شده است. علاقه‌مندان از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه می‌توانند از این موزه بازدید کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =