وداعی تلخ با صغری ملکی مربی ادبی کانون تهران

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روزهای پایانی تابستان گرم ۱۴۰۱ و در حالی که بچه‌ها ماه‌های پرنشاط و پر جنب‌وجوشی را پشت سرگذاشته بودند، ناگهان با خبر درگذشت ناگهانی یکی از مربیانش دچار بهت و ناباوری شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، صغری ملکی مربی ادبی مراکز کانون که نزدیک به ۱۴ سال سابقه فعالیت پربار و موثر را در کارنامه‌اش ثبت کرده بود، چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ در حین یک جراحی پزشکی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد و به دیدار حق شتافت.

تلاش‌های ارزشمند این  شاعر و مربی ادبی کانون برای شناسایی و پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان نوقلم ستودنی است و در این سال‌ها نتیجه این تلاش پربار و همراهی گام به گام با بچه‌ها، تربیت نویسندگان و شاعرانی بوده است که اکنون رشد و پیشرفت خود را در این عرصه مدیون مربیانی چون صغری ملکی هستند.

این شاعر و مربی کانون متولد ۲۶ بهمن ۱۳۶۰ و دانش‌آموخته رشته زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی، به تازگی در مقطع  کارشناسی ارشد پذیرفته شده بود.

از او که ناباورانه و برای همیشه همکاران و اعضای مراکز کانون را در حسرت دیدار دوباره‌ی خود گذاشت، یک پسر ۱۲ ساله به یادگار مانده است.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مصیبت درگذشت این بانوی سفرکرده را به بازماندگان ارجمند و همکاران و اعضای عزیز مراکز کانون تسلیت گفته و برای روح شریف آن مربی کانون آرزوی شادی ابدی و رحمت بی‌پایان الهی کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =