تماشاخانه سیار کانون میهمان کودکان و نوجوانان جزیره کیش شد

کودکان و نوجوانان مدارس ابتدایی جزیره کیش میزبان برنامه‌های فرهنگی و هنری تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بودند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، به گفته مسوول تماشاخانه‌های سیار کانون؛ سال گذشته پنج شب و در پنج محله جزیره کیش میهمان کودکان و نوجوانان به همراه خانواده‌هایشان بودیم و به دلیل استقبال خوب و خاطره ماندگاری که در ذهن و روح این مردمان خونگرم به جا ماند امسال از طرف معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش برای دومین سال به این جزیره دعوت شدیم و به‌مناسبت روز سیزده آبان به کنار مدارس این جزیره رفتیم.

تماشاخانه سیار کانون میهمان کودکان و نوجوانان جزیره کیش شد
لیلا شویدی در ادامه یادآور شد که تاکنون سه اجرا در دو مدرسه و یک شهرک مسکونی داشتیم و در روزهای آتی مدارس و محله‌های بیشتری را پوشش خواهیم داد.
وی اضافه کرد: ارتباط خوب بچه‌ها با نمایش «جک و لوبیای سحرآمیز» و همراهی شخصیت‌های نمایش تا پایان اجرا یکی از نکته‌های قابل توجه حضور این نمایش بر روی صحنه تماشاخانه سیار است. آشنایی با تکنیک عروسکی و صداپیشگی‌های زیاد این نمایش یکی از هدف‌های انتخاب این اثر برای اجرا در این برنامه‌هاست. همچنین برگزاری مسابقه با هدف وحدت و همدلی در مشارکت و انجام بازی‌های گروهی نیز یکی دیگر از هدف‌های مهم این برنامه‌هاست.
شویدی همچنین گفت: تماشاخانه سیار کانون پیام‌های خود را به صورت غیرمستقیم با ابزاری پرنفوذ و بدون واسطه به نام نمایش به کودکان و نوجوانان می‌رساند و امیدواریم بتوانیم لحظاتی شاد، همراه با آموزه‌های اخلاقی و ارزشی را به بچه‌ها هدیه کنیم.

تماشاخانه سیار کانون میهمان کودکان و نوجوانان جزیره کیش شد
برنامه‌های تماشاخانه سیار تا پایان روز هجدهم آبان روزانه دو نوبت صبح و عصر در کنار دبستان‌های مولوی، پروین اعتصامی، شهیدفکوری، شریف و همچنین محله‌های اسکله میرمهنا، پارک مینا، فرهنگسرای میلاد و اسکله تفریحی ادامه خواهد داشت.
جزیره کیش که از هر طرف محصور در آب‌های زیبای خلیج فارس است با بیش از ۴۱‌هزار نفر جمعیت یکی از مهم‌ترین جزایر کشورمان است.

تماشاخانه سیار کانون میهمان کودکان و نوجوانان جزیره کیش شد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =