انتصاب مدیران‌کل کانونِ استان‌های کردستان، کرمانشاه و قم

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در احکامی جداگانه مدیران کل کانون در استان‌های کردستان، کرمانشاه و قم را منصوب کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، حامد علامتی در این احکام، حمیدرضا گوهری را به عنوان مدیرکل کانون استان کردستان، محمد خیاط‌زنجانی را به عنوان مدیرکل کانون استان کرمانشاه و محمد غفاری را به عنوان مدیرکل کانون استان قم معرفی کرده است. این مدیران کل، هر سه از اردیبهشت سال ۱۴۰۱ سرپرستی کانون این استان‌ها را بر عهده داشتند و اکنون با حکم مدیرعامل کانون به عنوان مدیرکل معرفی شدند.
مدیرعامل کانون در این احکام با اشاره به شایستگی و تجارب ارزشمند مدیران منصوب‌شده تاکید کرده است: ماموریت اصلی و محوری شما در این مسئولیت، رشد و پرورش ایمانی و فکری کودکان و نوجوانان آن استان است، در این عرصه، لازم است با عنایت به ظرفیت‌های فراوان آن استان و با پیگیری و ایجاد زمینه‌های لازم برای تقویت و ارتباط تنگاتنگ و همکاری با مدارس، موسسه‌های همسو و تشکل‌های فعال در حوزه‌ کودکان و نوجوانان، تلاش مضاعف و شبانه‌روزی داشته باشید. برنامه‌ریزی‌های مبتکرانه و جذاب و رصد مستمر وضعیت کودکان و نوجوانان آن و کشف دائمی نیازهای لحظه‌ای و فهم دقیق از کمبودهای این حوزه از مهمترین نکته‌هایی است که همواره مورد توجه قرار دهید.
علامتی در ادامه این احکام نوشته است: بهره‌گیری از تجارب نیروهای پرتوان و با تجربه و مربیان علاقه‌مند و استفاده از نیروهای جوان، انقلابی، مومن، بااستعداد، علاقه‌مند و عاشق کار برای نوجوانان و کودکان از الزام‌های کار شماست. مراقبت از فضای فرهنگی کانون و دوری از ورود به جناح‌بندی‌های باندی، خطی و سیاسی را  همواره مورد نظر داشته باشید. استفاده حداکثری از ظرفیت‌های تبلیغی و رسانه‌ای برای حضور در همه‌ مناطق و خدمت‌رسانی به نوجوانان و کودکان کل استان را همت خود سازید.
مدیرعامل کانون در پایان این احکام اظهار امیدواری کرده است که به فضل خدای متعال و با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خصوصا بیانیه گام دوم انقلاب و سیاست‌های ریاست محترم جمهوری، رعایت اصول «عدالت محوری»، «انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاک‌دستی و فساد ستیزی»، «قانون‌مداری» و دولت مردمی و به واسطه مجاهدت انقلابی جنابعالی و همکاران ارجمند ستادی و استانی، ضمن هماهنگی با استاندار محترم و سایر مسئولان دستگاه‌های ذیربط، در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی قدم‌های موثری بردارید.
حمیدرضا گوهری کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد تهران مرکز، محمد خیاط‌زنجانی کارشناس ارشد الهیات و دارای دکتری حکمت متعالیه است و محمد غفاری نیز دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =