کد خبر: 325265
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۳
بازدید 113
ویژه برنامه شهد گلهای گلستان

" ویژه برنامه شهد گلهای گلستان" باهدف آشنایی با پندها و نکات اخلاقی حکایتهای سعدی و آشنایی با ادبیات کهن در قالب های مختلف فرهنگی ، هنری و ادبی در مرکز شماره 11 کانو ن اصفهان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان ، " ویژه برنامه شهد گلهای گلستان"  باهدف آشنایی با پندها و نکات اخلاقی حکایتهای سعدی و آشنایی با ادبیات کهن در قالب های مختلف فرهنگی ، هنری و ادبی در مرکز شماره 11 کانو ن اصفهان برگزار شد .

ویژه برنامه شهد گلهای گلستان

این برنامه باهدف آشنایی با پندها و نکات اخلاقی حکایتهای سعدی و آشنایی با ادبیات کهن در بخش های فرهنگی ، هنری و ادبی با اجرای فعالیتهای کاردستی، کلاژ ، ماکت ، مسابقه ، تحقیق و پژوهش ، نقاشی ، سفال ، خوشنویسی و نشریه در برنامه یکساله اجرا گردید و خروجی کار در قالب نمایشگاه برای بازدید به نمایش گذاشته شد .

ویژه برنامه شهد گلهای گلستان

 قرآن ، سرود ملی ، سرود ملی کانون، معرفی شخصیت سعدی، حکایت خوانی گلستان ، مسابقه توسط عضو نوجوان ، سرود از شعر سعدی، خوانش یکی از غزلیات سعدی توسط عضو نوجوان ، نمایش کاغذی از حکایت گلستان ، پذیرایی سنتی شیرازی (زادگاه سعدی) واهداءجوایز از برنامه های این روز به یاد ماندنی برای اعضا و مربیان بود .

ویژه برنامه شهد گلهای گلستان

گفتنی است منیره جعفری سرپرست کانون استان به همراه کارشناسان ستادی در این برنامه زیبا حضور داشتند .ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =