معرفی برگزیدگان رادیو تاتر و سرود مراکز کانون

مهرواره استانی کنگره سرداران و 24 هزار شهید استان اصفهان با معرفی برگزیدگان رادیو تاتر و سرود مراکز کانون استان اصفهان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان ، مهرواره استانی کنگره سرداران و 24 هزار شهید استان با معرفی برگزیدگان رادیو تاتر و سرود مراکز کانون استان و با همکاری ، مشارکت و حمایت مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری بسیج صاحب الزمان سپاه استان اصفهان برگزار  شد .

معرفی برگزیدگان رادیو تاتر و سرود مراکز کانون

سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی ابو مهدی جانشین سپاه صاحب الزمان استان در آیین پایانی این مراسم ضمن خوش آمد گویی به حاضرین و بخصوص کودکان و نوجوانان شرکت کننده ، برلزوم نقش آفرینی کودکان و نوجوانان این سرمایه های آینده ساز ایران اسلامی در همه عرصه های علمی و هنری تاکید کرد و عنوان نمود : امروز دنیا منتظر است تاببیند که جمهوری اسلامی ایران چگونه آینده تمدن جهان را رقم می زند و این کار فقط به خود باوری و تبیین دستاوردها انقلاب اسلامی در همه عرصه های علمی ، ورزشی ، فرهنگی ، هنری ، اجتماعی و نظامی وابسته است که با همت و تلاش جهادی این مهم رقم می خورد .

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد : یکی از بهترین اهرم های فرهنگ و تمدن سازی ، ابزار هنر است که با آموزش مفاهیم دینی ، اخلاقی ، ارزشهای انقلابی و بیان دستاوردها به جهت هویت بخشی بسیار موثر است و این ابزار در اختیار شما بچه ها و مربیان خوب کانون هست که بتوانید هنر تکاملی و متعالی الهی و اخلاقی را در قالب های مختلف تولید کنید و در جهاد تبیین به تعبیر مقام معظم رهبری سهم بسزایی داشته باشید .

آیین پایانی مهرواره سرود و رادیو تاتر کنگره سرداران و 24 شهید استان اصفهان با حضور منیره جعفری سرپرست کانون استان اصفهان ، کارشناسان ستادی کانون ، سردار ابومهدی جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان استان ، سرهنگ منصوری معاون فرهنگی هنری سپاه صاحب الزمان ، سرگرد زمانیان مسوول مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری سپاه صاحب الزمان و با حضور گرم برگزیدگان نهایی مهرواره سرود و رادیو تاتر کانون در اردوگاه شهدای شهر درچه اصفهان برگزار شد .

معرفی برگزیدگان رادیو تاتر و سرود مراکز کانون

بر این اساس 36 گروه سرود و رادیو تاتر مراکز کانون در این مهرواره شرکت داشته اند که پس از داوری اولیه توسط کارشناسی هنری کانون استان اصفهان در آخر هشت گروه سرود و هشت گروه رادیو تاتر به مرحله نهایی راه پیدا کردند که اسامی این گروه ها به شرح زیر است .

رادیو تاتر : 

نمایش فیثاغورس مهربان از مرکز شماره 4 اصفهان با هدایت شهره نادری مربی فرهنگی ،  نمایش لب شط از کانون کهریسنگ با هدایت وجیهه امینی و فاطمه قاسمی مربیان مرکز ، نمایش سلام بر ابراهیم از کانون شماره دو اردستان با هدایت مریم روحانی مربی مسوول مرکز ، نمایش آخرین عکس از مرکز شماره ده اصفهان با هدایت انیسه رییسی نیا مربی مرکز  ، نمایش همسفر راه عشق از مرکز 13 اصفهان با هدایت خانم ها پسندی و دهقانپور از مربیان مرکز ، نمایش هیاهو در شهر از مرکز شاهین شهر با هدایت ساغر کیشخالی مربی فرهنگی ، نمایش بابای مدرسه از مرکز شماره یک اصفهان با هدایت سمیرا آذری پور و نمایش مجلس گل از مجتمع کانون اصفهان با هدایت مولود السادات حسینی ،

سرود :

ایران آباد اثر مجتمع کانون اصفهان با هدایت مریم جوان ، شاه مردان اثرمرکز یک اصفهان با هدایت مریم طالب پور ، پروردگار اثر مرکز شاهین شهر با هدایت ساغر کیشخالی ، آقای مهربان اثر مرکز تیران با هدایت اکرم یوسفی ، امام مهربانی اثر مرکز باغبادران با هدایت مرضیه پولادی ، بچه های مولا اثر مرکز مبارکه با هدایت فریبا صفیری ، ایران افتخار من اثر مرکز بادرود با هدایت مریم زینلی ، شاه مردان اثر مرکز زرین شهر با هدایت مریم امینی  و باغبون اثر مرکز آران و بیدگل با هدایت  نرجس شمس آبادی

گفتنی است نشست های تخصصی سرود ونمایش نیز امروز توسط داوران برای بچه ها برگزار گردید .

هیات داوران سرود و نمایش این مهرواره  متشکل از فرشید پاکروان داور سرود و فرهنگ شعبانی داور نمایش برگزیدگان نهایی را به این شرح اعلام کردند .

معرفی برگزیدگان رادیو تاتر و سرود مراکز کانون

برگزیده ویژه رادیو تاتر : نمایش آخرین عکس از کانون شماره ده اصفهان . 

برگزیده ویژه سرود :  باغبون از مرکز آران و بیدگل .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =