آغاز اجرای نمایش «قورباغه و غریبه» در سال‌روز ۵۲ سالگی مرکز تئاترکانون

سالروز تاسیس مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری با حضور جمعی از هنرمندان، کودکان و نوجوانان و والدین بچه‌ها گرامی داشته شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، ۲۰ دی سالروز تأسیس مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری است. برهمین اساس در این روز اجرای نمایش «قورباغه و غریبه» به کارگردانی زهرا ناظری با حضور عادل بزدوده افتتاح شد.

در این برنامه عادل بزدوده نویسنده، کارگردان و عروسک‌ساز ضمن قدردانی از اولین‌های این عرصه از اجرای همزمان ۳ نمایش در سه سالن مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری برای بچه‌ها ابراز خوشحالی کرد.

وی بیان کرد: تئاتر نه تنها برای بچه‌ها لازم بلکه ضروری است. نیاز امروز است که تئاتر کودک و نوجوان در سبد خانواده‌ها طراحی و برنامه‌ریزی شود.

در خلاصه نمایش «قورباغه و غریبه» آمده: «شبی از شب‌ها، موش جهانگرد و ماجراجو، بی‌خبر از اتفاق‌هایی که در انتظارش است، وارد جنگل می‌شود؛ جنگلی که پر از حیوانات مختلف است. خرس، اردک و قورباغه اولین کسانی هستند که از آمدن او به جنگل باخبر می‌شوند و...»

نمایش «قورباغه و غریبه» تا پایان بهمن ۱۴۰۲ هر روز به جز شنبه‌ها ساعت ۱۸در سالن گلستان مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به روی صحنه می‌رود.

همچنین نمایش‌های «دلغک» به کارگردانی سعید ابک ساعت ۱۷ و «کی با من پیتزا می‌پزه؟» به کارگردانی‌ حامد زحمتکش ساعت ۱۶ در دیگر سالن‌های این مرکز در حال اجراست.

آغاز اجرای نمایش «قورباغه و غریبه» در سال‌روز ۵۲ سالگی مرکز تئاترکانون

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =