جشنواره ملی تولیدات پویانمایی و برنامه‌های عروسکی در زاهدان در حال برگزاری است

آیین گشایش سومین جشنواره ملی تولیدات پویانمایی و برنامه‌های عروسکی کشور با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این رویداد ملی، که با همکاری کانون پرورش کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در حال برگزاری است گروه‌های مختلف نمایشی، در پنج بخش از ۲۴ تا ۲۶ بهمن، به رقابت می‌پردازند.

در جریان این رویداد فرهنگی و هنری تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری هم در مناطق حاشیه شهر مستقر است و با اجرای برنامه‌های شاد و جذاب میزبان خانواده‌ها است.

برپایی غرفه‌های معرفی فعالیت‌های کانون، برگزاری کارگاه نقاشی، طراحی چهره، بازی و سرگرمی، پخش انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» در سینما هلال زاهدان ویژه جشنواره و پخش فیلم‌ها و انیمیشن‌های تولید کانون در سالن آمفی‌تئاتر کانون، دیگر برنامه‌های کانون سیستان و بلوچستان در این جشنواره است.

هم‌زمان با آیین گشایش این جشنواره، شادپیمایی عروسک‌های بلند قامت با همت همکاران و اعضای کانون اجرا شد که در آن، مسیر بلوار دانشگاه تا محل برگزاری‌ آیین گشایش، پیموده شد و شادی را به رهگذران هدیه داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =