برگزاری ایستگاه فرهنگی هنری فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای گردشگران نوروزی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت:نمایشگاه فعالیت‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد پذیرای مهمانان نوروزی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد سلیمان شهبازی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از برگزاری ایستگاه فرهنگی هنری فعالیت‌های در مسیر گردشگران نوروزی برای اولین بار در استان خبر داد.

وی با اشاره به بهره‌مندی کودکان و نوجوانان در سفرهای خود از فعالیت‌های کانون افزود: با برپایی این نمایشگاه و ایستگاه کودکان و نوجوانان می توانند از اقدامات و برنامه‌های کانون بهره مند شوند.

 شهبازی  در این باره گفت: این ایستگاه با هدف تداوم فعالیت‌های کانون در ایام نوروزی و برخورداری مسافران از فعالیت‌های فرهنگی هنری برگزار شده است.

گفتنی است مقامات و مسوولان استانی از جمله نماینده منتخب مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ، معاونت عمرانی استاندار ، شهردار یاسوج و مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان از غرفه کانون پرورش فکری استان بازدید کردند. 

ایستگاه فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان  امروز ۲ فروردین با حضور مسولان استانی افتتاح شد و قرار است در ایام تعطیلات برای کودکان و نوجوانان فعالیت‌های فرهنگی اجرا کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =