راه‌یابی «در سایه سرو» به بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره انیمیشن اشتوتگارت

پویانمایی «در سایه سرو» اثر مشترک حسین ملایمی و شیرین سوهانی به عنوان تنها نماینده ایرانی، به بخش مسابقه بین‌الملل سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی انیمیشن اشتوتگارت سال ۲۰۲۴ راه پیدا کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه بین‌الملل طی روزهای ۴ تا ۸ اردیبهشت سال جاری (۲۳ تا ۲۷ آوریل ۲۰۲۴) ساعت ۲۰ در سینما گلوریا ۱ و باردیگر هر بخش فردای همان روز در ساعت ۱۲:۳۰ به نمایش در می‌آید.

«در سایه سرو» با فیلم‌هایی از کشورهای هلند، آلمان و لهستان، بلغارستان، فرانسه، انگلیس، برزیل در گروه سه بخش مسابقه بین‌الملل قرار دارد.

بر اساس این خبر، پویانمایی ۱۹ دقیقه و ۳۳ ثانیه‌ای «در سایه سرو» از تولیدات جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

راه‌یابی «در سایه سرو» به بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره انیمیشن اشتوتگارت

به گفته مسوولان و هیات انتخاب بخش مسابقه بین‌الملل در این دوره از جشنواره بهترین فیلم‌های کوتاه از سراسر جهان و فیلم‌های کارگردانان زن جوان که دیدگاه‌های مدرن مردان را با پاسخ به پرسش بزرگ زندگی بشریت: من که هستم؟ و به کجا تعلق دارم؟ به تصویر کشیده‌اند و فیلم‌هایی که به موضوع‌های اجتماعی توجه داشته‌اند، انتخاب شده‌ است.

جشنواره بین‌المللی انیمیشن اشتوتگارت از سال ۱۹۸۲ هر ساله برگزار و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین جشنواره‌های انیمیشن در جهان شناخته می‌شود.

سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم انیمیشن اشتوتگارت از ۴ تا ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۲۳ تا ۲۸ آوریل ۲۰۲۴) در شهر اشتوتگارت کشور آلمان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =