ثبت‌نام اینترنتی کارگاه‌های برخط ملی و استانی فصل بهار کانون آغاز شد

ثبت‌نام اینترنتی کارگاه‌های بر خط ملی و استانی فصل بهار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور از ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ آغاز شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کارگاه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و علمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو سطح ملی و استانی به‌صورت آنلاین برنامه‌ریزی شده است و در بازه زمانی ۲۵ فروردین تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

بر همین اساس نقاشی، خوش‌نویسی تحریری، نوشتن خلاق، عروسک‌سازی، آزمایش‌های علمی در خانه، انیمیشن، نمایش عروسکی، پاپیه ماشه، نجوم، زیست‌شناسی، بازی‌ و سرگرمی، قصه‌گویی، شبه قالی، تصویرسازی، کاردستی، سفال، کلاژ، اریگامی، نقالی و... از جمله کارگاه‌های آنلاین فصل بهار است که در دو سطح مقدماتی و تکمیلی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان با شرط دارا بودن سن ۴ سال به بالا برای ثبت‌نام در دوره‌های مجازی از ۱۸ تا ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ فرصت دارند به پایگاه مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی http://kpf.ir مراجعه کنند.

در عین حال برای ثبت‌نام اولیه در دوره‌های حضوری نیز علاقه‌مندان نخست باید به سایت کانون به نشانی https://kpf.ir  مراجعه و در یکی از مراکز نزدیک محل سکونت خود ثبت‌نام کنند سپس با تماس یا مراجعه حضوری به آن مرکز در جریان برنامه کارگاه‌های آن قرار بگیرند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال حاضر دارای ۱۰۳۹ مرکز فرهنگی هنری ثابت، سیار شهری و روستایی و کتاب‌خانه پستی در سراسر کشور است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =