کتاب‌های مثبت صفر (زیر ۴ سال) کانون در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌شود

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دومین روز از سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از مجموعه ۱۴ جلدی «به دنیا آمده‌ام» مناسب گروه سنی مثبت صفر رونمایی می‌کند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، طرحِ کتاب‌های مثبت صفر با هدف آفرینش اثر برای کودکان از بدو تولد تا ۳ سال از سال‌ها پیش در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شکل گرفته است.

این مجموعه با نظارت زهره پریرخ نویسنده کودک و نوجوان، شامل کتاب‌های «دلم میخواد تو بغلت بخوابم» به نویسندگی خاتون حسنی و تصویرگری ندا عسگری، «مشک دوو کره دوو» به نویسندگی پیوند فرهادی و تصویرگری ژیلا کبودوند، «وسایل من» به نویسندگی پیوند فرهادی و تصویرگری الهه شیخ علی، «ما سه نفر» به نویسندگی خاتون حسنی و تصویرگری نگین علیزاده، «پیش پیش، لالا» به نویسندگی اکرم کشایی و تصویرگری پریسا فرخ‌بخت، «ماه توتو، بیابیا» به نویسندگی مریم اسلامی و تصویرگری نگار اورنگ، «توتو آب، بیابیا» به نویسندگی مریم اسلامی و تصویرگری زهرا غفاری و «تو تو باد، بیابیا» به نویسندگی مریم اسلامی و تصویرگری پریسا فرجیان می‌شود.

همچنین کتاب‌های «سیب سبز و سیب قرمز» به نویسندگی اکرم هاشمی‌پور و تصویرگری لادن هندی، «شعر لالایی» به نویسندگی مریم هاشم‌پور و تصویرگری گلنوش عطار، «بازی، بازی، نوازش» به نویسندگی مریم هاشم‌پور و تصویرگری لادن هندی، «دالی دالی» به نویسندگی افسانه شعبان‌نژاد و تصویرگری پریسا فرخ‌بخت، «ویزو» به نویسندگی سعیده موسوی‌زاده و تصویرگری اکبر نیکان‌پور و «قند و نبات» به نویسندگی اکرم کشایی و تصویرگری شیلا خزانه‌داری در این مجموعه ۱۴ جلدی قرار دارد.

کانون پرورش فکری پیش از این کتاب‌های خود را برای گروه‌های سنی نوباوه (بالای ۴ سال)، نوخوان (بالای ۷ سال)، نونهال (بالای ۹ سال)، نونگاه (بالای ۱۲ سال) و نوجوان (بالای ۱۵ سال) منتشر می‌کرد و از این پس کتاب‌های مثبت صفر نیز به شمار کتاب‌های کانون اضافه خواهد شد.

مراسم رونمایی از مجموعه ۱۴ جلدی «به دنیا آمده‌ام» بعدازظهر رو پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ساعت ۱۴:۳۰ در غرفه کانون پرورش فکری واقع در سالن جنوبی ناشران کودک و نوجوان، راهروی ۱، غرفه ۱ برگزار می‌شود.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سالن‌های ناشران کودک و نوجوان، ناشران عمومی، ناشران آموزشی (ویژه کانون زبان) و بخش مجازی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نشانی https://book.icfi.ir/ حضور دارد.

سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

کتاب‌های مثبت صفر (زیر ۴ سال) کانون در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌شود

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =