حمایت همه جانبه فرمانداری کهگیلویه از کانون پرورش فکری

فرماندار شهرستان کهگیلویه در دیدار با مدیرکل کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد از حمایت همه جانبه این فرمانداری از کانون پرورش فکری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کهگیلویه و بویراحمد ، فرماندار شهرستان کهگیلویه طی دیدار با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان گفت: حوزه فرهنگ، نیازمند توجه افزون‌تر است و چنانچه دغدغه‌مند این عرصه هستیم، لازم‌است از کانون و دیگر مجموعه‌های فرهنگی حمایت‌کنیم.

سیدحمزه محقق زاده داشتن روحیه‌ی جهادی و انقلابی در این مجموعه فرهنگی بسیار ارزشمند است، از کانون و تمام ظرفیت‌ها و استعدادهای آن در سطح شهرستان کهگیلویه  حمایت می کنیم.

در این دیدار فرماندار شهرستان کهگیلویه با تمجید از فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گفت: کانون تأثیر بسزایی در رشد، آموزش و شکل گیری شخصیت کودکان و نوجوانان دارد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد  در این نشست ضمن تشریح رسالت‌های کانون به ضرورت داشتن یک پیوست کودک و نوجوان برای همه فعالیت‌های فرهنگی در دستگاه‌های مختلف اشاره  و در ادامه نیز خواستار هم افزایی هرچه بیشتر دستگاه‌های فرهنگی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی شد.

سلیمان شهبازی افزود:  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  دارای برنامه مدون و کاربردی در حوزه کودک و نوجوان است و این عملیاتی نمودن این مهم نیازمند همکاری فرمانداری‌ها در شهرستان‌ها خواهد شد. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =