بررسی طراحی و گرافیک مجموعه «اختران» در نمایشگاه کتاب

روندِ طراحی و تولید مجموعه کتاب «اختران» از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نشستی تخصصی در نمایشگاه کتاب تهران بررسی می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، صفر تا صد مجموعه کتاب «اختران» از سوی کوروش پارسانژاد و کاظم طلایی هر دو طراح گرافیک و مدیر هنری در قالب مجموعه نشست‌های تخصصی طراحی گرافیک و تصویرسازی کتاب در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

بر اساس این خبر، مجموعه‌ی ۱۴ جلدی «اختران» به معرفی زندگی چهارده معصوم(ع) پرداخته است.

این نشست روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰ تا ۱۲ در مرکز شبستان اصلی، جنب ستون ۶۳، غرفه کتاب آرا، برگزار می‌شود.   

«دختری دارم، شاه نداره»، «لی لی زی، بیا بازی»، «ده پرنده‌ی زرد و سبز و آبی» و «و خدا پاسخ داد» از جمله کتاب‌های مجموعه ۱۴ جلدی اختران به شمار می‌رود.

این نشست‌ها با همکاری مجموعه کتاب آرا با هدف آشنایی دانشجویان، هنرجویان، ناشران و علاقه‌مندان به حوزه طراحی گرافیک و تصویرسازی کتاب و هچنین رشد و پیشرفت و هم‌افزایی هنرمندان این حوزه برگزار خواهد شد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سالن‌های ناشران کودک و نوجوان، ناشران عمومی، ناشران آموزشی (ویژه کانون زبان) و بخش مجازی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نشانی https://book.icfi.ir/ حضور دارد.

سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =