کتاب‌های بریل کانون در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می‌شود

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تعدادی از کتاب‌های بریل خود را برای گروه‌های سنی مختلف در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه کرده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، «آدم کوچولوی گرسنه» نوشته پیر دلی و ترجمه کلر ژوبرت، «پیروزی بر شب» نوشته ژ. کریستان ترجمه سیروس طاهباز، «اسرار درون آتش» نوشته هنینگ مانکل با ترجمه‌ نسرین وکیلی، «بازی با انگشت‌ها» سروده مصطفی رحماندوست، «انسان و طبیعت» به نویسندگی مجید عمیق، «پسر، نان و نمک» نوشته عباس جهانگیریان، مجموعه پنج جلدی «جزیره بی‌تربیت‌ها» نوشته شهرام شفیعی و... از جمله کتاب‌های بریل کانون است که در نمایشگاه کتاب تهران در دسترس قرار دارد.

کانون پرورش فکری در حال حاضر ۴۵ مرکز خود را در سراسر کشور با امکاناتی مانند دستگاه به‌دید، دستگاه تایپ خط بریل و.... مجهز کرده است.

در مراکز فراگیر کانون بچه‌های با نیازهای ویژه شامل کودکان و نوجوانان نابینا، ناشنوا و دارای اختلال‌های جسمی و حرکتی در کنار همه‌ی هم‌سالان‌شان به فعالیت‌ می‌پردازند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سالن‌های ناشران کودک و نوجوان، ناشران عمومی، ناشران آموزشی (ویژه کانون زبان) و بخش مجازی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نشانی https://book.icfi.ir/ حضور دارد.

سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =