مهلت ارسال آثار به دهمین برنامه هفته پژوهش کانون تمدید شد

مهلت ارسال آثار پژوهش‌گران و صاحب‌نظران حوزه‌های کودک و نوجوان به دهمین ویژه‌برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری تمدید شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، علاقه‌مندان می‌توانند چکیده مقاله‌ها و پروپوزال خود را تا 8 مهر و اصل مقاله‌ها، گزارش طرح‌های پژوهشی، اقدام پژوهی، پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری خود را تا 15 آبان 1397 به دبیرخانه این ویژه‌برنامه ارسال کنند.

بر اساس این خبر؛ نتایج آن 20 آذر اعلام و ویژه‌برنامه هفته پژوهش نیز 25 آذر برگزار می‌شود.

براساس فراخوان این دوره «مهارت‌های زندگی» و «قصه و قصه‌گویی» محورهای ویژه برنامه هفته پژوهش کانون است.

در عین حال، فن‌آوری‌های نوین و فضای مجازی، رسانه، تعلیم و تربیت، کتاب و کتابخوانی، نشریه‌ها و مطبوعات، سرگرمی‌ها و اسباب‌بازی‌ها، هنر، ادبیات، اوقات فراغت، نیازهای تخصصی و صلاحیت‌های عمومی مربی، استانداردهای فضای کتابخانه‌ها و مراکز فرهنگی هنری فرهنگی از جمله محورهای پژوهش در حوزه کودک و نوجوان است که از سوی داوران این رویداد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بر اساس این خبر، آثاری که در فاصله زمانی مهر 1396 تا مهر1397 کامل شده، آثاری که به صورت فردی یا گروهی (حداکثر 3 نفر) آماده شده، آثاری که به سایر جشنواره‌ها ارسال نشده، آثاری که تنها گردآوری مطالب، برداشت مستقیم از منبع و خارج از محورهای اعلامی باشد و مقاله‌هایی که علمی پژوهشی، علمی ترویجی یا مروری، مطالعات موردی و تحلیلی انتقادی باشد، در دوره دهم هفته پژوهش پذیرفته و بررسی می‌شوند.

همچنین میزان انطباق موضوع با محورهای پژوهش، میزان ارتباط پژوهش با اهداف و سیاست‌های کانون، قابلیت برخورداری از کاربست در فعالیت‌های خرد و کلان کانون و رعایت قالب استاندارد مقاله، طرح پژوهشی، اقدام پژوهی و پایان‌نامه نیز از جمله معیارهای بررسی و انتخاب آثار به شمار می‌رود.

ویژه‌برنامه‌های دهمین دوره هفته‌ی پژوهش با هدف بهبود کمی و کیفی فعالیت‌های کانون با توجه به سیاست‌های معاونت فرهنگی، روزآمدسازی فعالیت‌ها و اقدام‌ها از طریق پژوهش‌های کاربردی، کمک به ارتقای فعالیت‌های پژوهشی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ایجاد زمینه مناسب برای اشاعه و کاربست پژوهش‌های بنیادی و کاربردی و معرفی پژوهش‌گران برتر و تقویت‌ساز و کارهای انگیزشی این فعالیت در کانون برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت برای آگاهی بیش‌تر از چگونگی و شیوه‌ی برگزاری این رویداد می‌توانند با شماره‌های 88971379- 09376533973 دبیرخانه‌ی مرکزی هفته پژوهش تماس بگیرند و یا با پست الکترونیکی به نشانی kanoon.pazhuhesh@gmail.com  ارتباط برقرار کنند.

فراخوان و شیوه‌نامه ویژه‌برنامه‌های دوره دهم هفته پژوهش

شیوه‌نامه دهمین دوره هفته‌ی پژوهش

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =