توسعه انجمن‌های نوجوان در کانون سمنان

چهارمین جلسه اعضای شورای فرهنگی اداره‌کل کانون پرورش فکری استان سمنان با موضوع توسعه انجمن‌های نوجوان در سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان سمنان، چهارمین جلسه شورای فرهنگی با حضور نبی‌اله خدابخشی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اعضای شورا صبح شنبه ۱۱ خردادماه۱۳۹۸ در محل نمازخانه اداره‌کل برگزار و درخصوص راه‌اندازی و توسعه انجمن‌های عکاسی، هنرهای بومی، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی و قصه‌گویی ویژه اعضای نوجوان و ارشد مراکز فرهنگی‌هنری سراسر این استان با هدف مهارت‌آموزی و...، بحث و گفت‌وگو شد.

خدابخشی با بیان این‌که استعدادیابی در سطح استان گسترش یابد بر حضور و شرکت اعضای تمامی مراکز فرهنگی‌هنری کانون این استان در انجمن‌ها تأکید و خاطرنشان کرد: برنامه‌های پیشنهادی با برآورد هزینه‌ها به استان اعلام شود.

در ادامه، اعضای شورا نظرها و دیدگاه‌های خود را درباره‌ی راه‌اندازی انجمن و میزبانی جشنواره‌های منطقه‌ای و کشوری و هم‌چنین ششمین مهرواره‌ی نیایش بیان کردند.

گفتنی است؛ در این جلسه، سکینه پارسا کارشناس فرهنگی کانون سمنان به‌عنوان نماینده استان در بخش قصه‌گویی و طاهره جعفرزاده کارشناس روابط‌عمومی به‌عنوان رابط ششمین مهرواره نیایش معرفی شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =