کد خبر: 291189
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
گرگم و گله می‌برم به جشنواره فیلم چانیارتون یونان راه یافت

فیلم «گرگم و گله می‌برم» ساخته امیرهوشنگ معین به بخش مسابقه سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کمیک و انیمیشن چانیارتون (Chaniartoon) کشور یونان راه یافت.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این جشنواره از ۲۲ شهریور تا اول مهر ۱۳۹۸ (۱۳ تا ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۹) در شهر چانیا کشور یونان در حال برگزاری است.

سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کمیک و انیمیشن چانیارتون شامل پنج بخش فیلم‌های پویانمایی کوتاه، فیلم‌های انیمیشن کوتاه یونانی، آثار دانشجویی، فیلم‌های کوتاه دانشجویی یونانی و فیلم‌های بلند پویانمایی است.

گرگم و گله می‌برم از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که تاکنون در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی متعددی حضور و جوایزی را نیز دریافت کرده است.

امسال هم‌زمان با جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کمیک و انیمیشن چانیارتون ۳۷۰ اثر شامل طرح، تصویرسازی و کاریکاتور از ۵۴ هنرمند یونانی و قبرسی در قالب نمایشگاهی بزرگ برپا شده است.

هم‌چنین در این دوره بیش از ۲۰۰ فیلم کوتاه از ۴۴ کشور مختلف به نمایش در می‌آید و۲۰ هنرمند نیز برای نمایش آثار خود و گفت‌وگو با علاقه‌مندان به هنر انیمیشن به مدت سه روز در شهر چانیا محل برگزاری این رویداد حضور خواهند داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =