رقابت 49 قصه‌گو در بخش صحنه‌ای جشنواره قصه‌گویی استان کهگیلویه و بویراحمد

بخش صحنه‌ای بیست و دومین جشنواره قصه‌گویی کانون استان کهگیلویه و بویراحمد از 13 مهرماه ۱۳۹۸ به مدت 2 روز در سالن مرکز فرهنگی هنری شماره یک یاسوج آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در این دوره از جشنواره استانی قصه‌گویی، از میان 134 شرکت‌کننده در بخش استانی 49 قصه‌گو طی 2 روز در سالن مرکز شماره یک یاسوج به رقابت می‌پردازند.

در مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره استانی قصه‌گویی که عصر روز یک ‌شنبه 14مهرماه برگزار خواهد شد از پنج قصه گوی برگزیده در بخش زنان و مردان، ۳ قصه گوی منتخب در بخش دختران و پسران و 2 نفر برتر در بخش پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها تجلیل خواهد شد.

بر همین اساس، پس از داوری آثار توسط داوران بزرگ‌سال و داوران نوجوان، قصه‌گویان برتر دور استانی این جشنواره به مرحله‌ی منطقه‌ای که 18 و 19 ابان در شیراز برگزار می شود معرفی می شوند.

گفتنی است برگزیدگان بخش منطقه ای برای حضور در بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که با شعار محوری« آینده ساختنی استـ» در دی‌ماه سال جاری هم‌زمان با شب یلدا در تهران کلید خواهد خورد رقابت می‌کنند.

گفتنی است این جشنواره علاوه بر سه بخش صحنه‌ای، دارای بخش قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای  با محور «قصه زندگی من» و بخش مقاله‌نویسی است.

مهلت ارسال آثار در بخش مقالات تا سی‌ام مهرماه اعلام‌شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =