کد خبر: 292271
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
«تو لک‌لکی یا دارکوب؟» باز نشر شد

کتاب تصویری «تو لک‌لکی یا دارکوب؟» به نویسندگی و تصویرگری علی خدایی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان باز نشر شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتاب از مجموعه داستان‌های حیوانات برای گروه سنی پنچ سال و بالاتر منتشر شده و نویسنده با استفاده از قابلیت بازی با نقاشی‌ها و طراحی صفحه‌ها به صورت تاشو آن را تصویرگری کرده است.

بر اساس این خبر در این اثر هنری، کودک با باز کردن هر صفحه از کتاب تصویر یک حیوان را می‌بیند و زمانی که هر یک از تاهای صفحه را باز کند تصویر یک حیوان دیگر نمایان می‌شود.

کتاب‌ «تو لک‌لکی یا دارکوب؟» تاکنون جایزه‌های متعددی از رویداهای مختلف دریافت کرده است و به دلیل منحصر به‌فرد بودن و تاثیرگذاری ایده و تصاویر، در سال ۲۰۱۵ از سوی شورای کتاب کودک برای حضور در فهرست دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان (IBBY) نیز معرفی شد.

این کتاب در ۴۸ صفحه رنگی تاشو با شمارگان ۲هزار و ۵۰۰ نسخه و قیمت ۱۳هزار تومان تجدید چاپ شده است. علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب و سایر محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را از فروشگاه‌های این مجموعه در سراسر کشور خریداری کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =