نمایش کتاب‌های مهارت‌ زندگی در نمایشگاه «زیبا صدایم کن»

نمایشگاهی از کتاب‌های با موضوع مهارت‌های زندگی و خانواده با عنوان «زیبا صدایم کن» در کتاب‌خانه‌ی مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا شده است.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این نمایشگاه ٦٢ عنوان کتاب شامل ۵۰ عنوان کتاب فارسی و ١٢ اثر غیرفارسی با موضوع مهارت‌های زندگی و خانواده در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

بر اساس این خبر عنوان نمایشگاه برگرفته از نام کتاب «زیبا صدایم کن» نوشته فرهاد حسن‌زاده است و علاوه بر این، کتاب‌های «پرنده قرمز»، «با چه رنگی دوستت دارم»، «روزی که مادرم برمی‌گردد»، «دعاهای زمینی پدربزرگ»، «میک‌هارته این‌جا بود»، «WHAT DO YOU WITH A PROBLEM?» و «something to Thing About» از جمله آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه است.

نمایشگاه «زیبا صدایم کن» ویژه‌ی ماه آبان ۱۳۹۸ در کتاب‌خانه‌ی مرجع کانون برپا شده و در کنار آن نمایشگاه رومیزی کتاب‌های فارسی و غیرفارسی در حوزه کتاب‌های پژوهشی و نظری با موضوع ادبیات و هنر نیز برپاشده است.

این نمایشگاه از اول تا پایان آبان ۱۳۹۸ روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ پذیرای علاقه‌مندان است.

کتاب‌خانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هر ماه منتخبی از آثار خود با موضوع‌های مختلف را در قالب نمایشگاه‌ در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

این کتاب‌خانه‌ در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، پلاک ۲۴، ساختمان شهید ملک‌شامران، مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =